Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Про роботу служби у справах дітей за підсумками 2017 року
 (голосів: 1)
---26-04-2018, 12:08
ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ
за підсумками 2017 року


          Станом на 01.01.2018 у місті Бердичеві проживає 14137 дітей.
          На обліку в службі у справах дітей перебуває 121 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, з них : під опікою - 98, в прийомних сім’ях -9, в державних закладах -14.
          У місті функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховується 13 дітей, проживає 37 усиновлених дітей. Протягом 2017 року усиновлено 3 дітей.
          Зростає показник влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми : 2015 рік – 85%, 2016 - 88 % , 2017 – 88,4 %. Підвищено темпи влаштування дітей вказаної категорії в сім’ї громадян на 2,6.
          Якісно функціонує Єдина інформаційно-аналітична система "Діти". Для роботи системи відведено окреме приміщення, де забезпечується необхідна організація режиму роботи та збереження засобів комплексного захисту інформації.На постійному контролі перебуває питання внесення у систему повної та актуальної інформації щодо дітей.
          У 2017 році проведено 10 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 73 звернення. Із них:
          - 28 звернень громадян про надання дозволу на укладення договорів щодо нерухомого майна, яке належить дітям;
          - 6 звернень центру соціальних служб щодо обліку та соціального супроводу 24 сімей; які перебувають в складних життєвих обставинах;
          - 8 звернень відділу державної виконавчої служби про надання дозволу на реалізацію житла, яке належить дітям;
          - 8 ухвал Бердичівського міськрайонного суду про надання висновку про доцільність, або недоцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно дітей, визначення днів і годин спілкування батьків з дітьми;
          - 2 звернення служби у справах дітей про стан виконання батьками батьківських обов’язків;
          -розглянуто 10 питань про затвердження 55-ти індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківськогопіклування, 21 висновок про стан утримання, навчання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників та звіт щодо стану виховання та утримання дітей в прийомних сім’ях;
          - та інші.
          Спеціалісти служби представляють інтереси дітей , захищають їх права в судах, у відносинах з підприємствами, установами, організаціями, не залежно від форми власності. Впродовж минулого року взято участь у 86-ти судових засіданнях, зокрема:з питань усиновлення - 11;позбавлення батьківських прав - 34;захист житлових прав дітей - 13;кримінальні справи - 12;визначення місця проживання дитини, способів участі у вихованні дитини одним з батьків - 14;відібрання дітей від батьків - 1;поновлення у батьківських правах–1; визнання батьківства - 1 та ін.

Теги
admin0171
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.