Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
---22-10-2019, 12:30
«Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь»… Хочеться вірити, що тішиться Тарасова душа, споглядаючи, як в українському Бердичеві слідують мудрій віковічній настанові. Те, що у Центральній міській бібліотеці навчають, навчаються і читають, факт, думається, такий, що не посперечаєшся. Ну, а щодо чужого й свого, то які лишень культури на час не оселялися у цих стінах – і єврейська, і німецька, і японська, і англійська. Але Україна…
Прагнеш відчути незвідану до цього культуру? Послухай пісні її носіїв! Те, що Україна славиться своєю піснею, відомо в усьому світі. Люблять українську пісню і у бердичівській бібліотеці – причому, як постійні відвідувачі старшого віку, так і молодь.
Музика єднає серцяМузика єднає серцяМузика єднає серцяМузика єднає серця
Вони вже якось зустрічалися між собою у рамках шаленого music battle – активістки клубу «Гармонія» та найголосистіші з молодіжного центру «М-Формація»: переспівати одні одних не переспівали, але задоволення отримали з головою, ще й перехожих добряче розважили і звеселили. Цього разу рамки поєдинку значно розширили, збагативши різними пізнавальними конкурсами («учітесь, читайте» – не забули?), але головною героїнею залишилася все одно вона – пісня. А як інакше, коли капітаном «Гармонії» виступила сама Тетяна Щенявська, а у керма команди «М-Формації» стала студентка педагогічного коледжу Ольга Олійник?..
Музика єднає серцяМузика єднає серцяМузика єднає серцяМузика єднає серцяМузика єднає серцяКоли за «пісенну» справу беруться професіонали, чекай на шоу і на фурор. З одного боку чарівні жінки, котрі на «ти» з піснею більше років, аніж тій молоді… З іншого – не менш чарівний дівочий гурт, який складається зі студенток музичного відділення і майбутніх соціальних педагогів. Уявляєте, як виплеснулися на Вінницьку «Ти ж мене підманула…» і «Ой, у вишневому садочку…»? «Навари, милая…», намагалися вийти вперед знавчині з «Гармонії» – «Добрий вечір тобі, пане господарю…», не поступалися голосисті майбутні педагоги.
Країна живе, доки лунають пісні у ній, доки їх шанують, їх люблять, доки радують вони серця та селять у душах світлий щем, переконані організатори дійства. А з такими голосами українські пісні вже точно не умруть, не згинуть.

Теги
admin0148
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.