Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Афіша заходів12-09-2019, 10:39
          15 – 16 вересня 1941 року – трагічна сторінка в історії Бердичева. За два дні нацисти знищили майже 19 тис. населення. Щороку у ці дні ми - бердичівляни різних національностей, вшановуємо світлу пам'ять безвинних жертв Другої світової війни заради миру й гуманізму.
          Цього року в рамках традиційних заходів відбудеться відкриття експозиції під відкритим небом, створеної в рамках проекту «Захистимо пам’ять» під керівництвом Фонду «Меморіал убитим євреям Європи» у співпраці з Бердичівською міською радою, єврейською громадою міста, Українським центром вивчення історії Голокосту. У заході візьмуть участь представники посольств та дипломатичних місій в Україні, міжнародних організацій з Німеччини, Ізраїлю, Австралії, Канади, США, Польщі, інших країн.
          Друзі! Запрошуємо Вас 16.09.2019 взяти участь у меморіальних заходах, які розпочнуться о 10.00 год. на місці, де у 1941 році було розміщено гетто - біля пам’ятного знака жертвам Голокосту та пам’ятного знака праведникам народів світу (вул. Молодогвардійська).
          Після закінчення заходу учасники з шаною відвідають місця масових захоронень жертв Голокосту.

Відділ культури інформує

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.