Сайт м. Бердичева
ПЕРЕЛІК
суб'єктів господарювання, зареєстрованих на території Житомирської області,
які виконують землевпорядні та землеоціночні роботи

perelk.pdf [161.72 Kb] (завантажень: 240)

Тегі
admin01425
Державне підприємство «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» придбало сучасне інноваційне супутникове геодезичне СИ88 обладнання для виконання кадастрових та геодезичних робіт. Аналогів подібної техніки в області є одиниці. Тепер для громадян Житомирщини виконання землевпорядних робіт стало уп'ятеро швидшим та точнішим, а ціни залишилися не змінені.

Послуги, які надає інститут, є більш продуктивнішими та функціональнішими. Роботи на місцевості стали точнішими та пришвидшилися. Для прикладу, на зйомку кар'єру площею 20 гектарів раніше витрачалося 2-3 робочих дні, тепер новим обладнанням достатньо 3-4 години. Станції, які є у м. Житомирі, Малинському, Олевському, Любарському, Овруцькому районах, діють у радіусі 60 кілометрів.

Тегі
admin01188
ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ,
що надаються Управлінням Держземагентства у Бердичівському районі Житомирської області


nformacyna-kartka.pdf [359.44 Kb] (завантажень: 138)

Тегі
admin01688
Щодо виконання доручення Першого віце-прем’єра міністра України – Міністра економічного розвитку та торгівлі України Клюєва А.П. від 04.01.12 № 460/1/1-12 відділ Держкомзему у м.Бердичеві повідомляє, що відділом протягом 2011 року зареєстровано 385 державних актів на право приватної власності на землю та 2 державні акти на право постійного користування землею для юридичних осіб, зареєстровано 144 договорів оренди землі, перевірено 374 файлів обмінну даними, проставлено 70 відміток про перехід права власності на земельні ділянки на підставі цивільно-правових угод, відкрито 651 поземельну книгу та видано 158 витягів із поземельної книги.

Тегі
admin01684
Відділ Держкомзему у м. Бердичеві, просить громадян (або їх близьких родичів), звернутись до Відділу за адресою: вул. Карла Лібкнехта, 54 (біля госпіталю інвалідів ВВВ), І –й поверх кабінет №1 для отримання державних актів на право власності на земельну ділянку.
Список громадян, яким оформлені та готові до видачі Державні акти:

Тегі
admin01957
Чи зможе одна особа скупити всі землі на території одного району, області?
Ні, не зможе. Максимальні площі земель у власності однієї особи становитимуть для: Полісся – 1500 га, Лісостепу – 1750 га, Степу – 2100 га, Карпат – 900 га, Криму – 1100 гектарів, але, у будь-якому випадку, у власності однієї особи на всій території країни не зможе бути більше 2100 га сільськогосподарських земель.

Які переваги матимуть молоді спеціалісти та особи, котрі господарюють на землі, при купівлі сільськогосподарських земель?
Таким особам надається право купувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення з розстроченням платежу терміном на 5 років.

Тегі
admin01276
На сьогоднішній день Міністерство аграрної політики розробило законопроект «Про ринок землі».

Насамперед необхідно розуміти, що ринок землі зовсім не означає її продаж.

Виникає логічне питання: Чи варто власникам продавати землю? «Сьогодні ніхто не знає реальну ринкову вартість землі. Про неї ми дізнаємося лише після відкриття ринку земель. Повірте, земля єдиний обмежений ресурс, охочих купити вашу земельну ділянку із часом ставатиме більше. Не поспішайте розпрощатися з безцінним скарбом і якщо не обробляєте землю самостійно – приділяйте більше уваги умовам договорів оренди, вимагати від них не лише орендної плати, а й дотримання науково-обгрунтованих методів використання».

Тегі
admin01242


    Відповідно до новоприйнятого закону, Державний земельний кадастр – єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах Державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами. Важливо, що Державний земельний кадастр передбачає обов’язковості внесення відомостей про всі земельні об’єкти. Одним із базових принципів ведення кадастру є відкритість та доступність відомостей, загально прийнятті механізми одержання, поширення і зберігання інформації.


Тегі
admin01767


    Відділ Держкомзему у м. Бердичеві нагадує, що мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення діє в Україні з 2002 року. Востаннє він був подовжений Верховною Радою 19 січня 2010 року – до 1 січня 2012.
    Для того, щоб мораторій було знято, повинен вступити в силу закон «Про державний земельний кадастр», завдання якого – легалізувати інформацію про земельні ділянки, та закон «Про ринок земель», який вкрай потрібний для розвитку земельних відносин, оскільки включає земельні ресурси до економічного обігу. Метою законопроекту «Про ринок земель» є визначення правових та економічних засад ринкового обігу земельних ділянок, встановлення порядку їх продажу, визначення економічних, екологічних і правових обмежень обігу земель сільськогосподарського призначення, оптимізація сільськогосподарського землекористування і визначення ефективного власника землі.


Тегі
admin02800

Земельна реформа: закон «Про ринок земель».


    Зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель — реальна можливість селянина повністю реалізувати своє право власності на земельну ділянку. Проектом Закону України «Про ринок земель» передбачено, що купувати вітчизняні чорноземи матимуть право громадяни України, держава та фермерські господарства. Адже мораторій не дозволяв проводити земельні торги та аукціони на сільськогосподарські землі. Найлегше заховатися та встановити мораторій, політизувати земельні відносини.


Тегі
admin01359
попередня 1 2 наступна


Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.