Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Управління держземагенства інформує » Житомирський державний інститут землеустрою має найпотужнішу техніку в області
 (голосів: 0)
Державне підприємство «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» придбало сучасне інноваційне супутникове геодезичне СИ88 обладнання для виконання кадастрових та геодезичних робіт. Аналогів подібної техніки в області є одиниці. Тепер для громадян Житомирщини виконання землевпорядних робіт стало уп'ятеро швидшим та точнішим, а ціни залишилися не змінені.

Послуги, які надає інститут, є більш продуктивнішими та функціональнішими. Роботи на місцевості стали точнішими та пришвидшилися. Для прикладу, на зйомку кар'єру площею 20 гектарів раніше витрачалося 2-3 робочих дні, тепер новим обладнанням достатньо 3-4 години. Станції, які є у м. Житомирі, Малинському, Олевському, Любарському, Овруцькому районах, діють у радіусі 60 кілометрів.

Завдяки застосуванню нових сучасних технологій, кваліфікованих фахівців, правильно організованої та скоординованої діяльності, Житомирський інститут вважається одним із кращих в Україні.

Нагадаємо, Інститут має відповідні ліцензії та надає комплекс топографо-геодезичних, картографічних, землевпорядних та землеоціночних робіт.

Адреса інституту: м. Житомир, вул. Довженка, 45, тел. (0412) 34-25-04, (0412) 34-04-86, (0412) 34-64-08, факс 34-64-08.

Теги
admin01180
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.