Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Управління держземагенства інформує » Про результати роботи Відділу Держкомзему у м.Бердичеві протягом 2011 року
 (голосів: 6)
Щодо виконання доручення Першого віце-прем’єра міністра України – Міністра економічного розвитку та торгівлі України Клюєва А.П. від 04.01.12 № 460/1/1-12 відділ Держкомзему у м.Бердичеві повідомляє, що відділом протягом 2011 року зареєстровано 385 державних актів на право приватної власності на землю та 2 державні акти на право постійного користування землею для юридичних осіб, зареєстровано 144 договорів оренди землі, перевірено 374 файлів обмінну даними, проставлено 70 відміток про перехід права власності на земельні ділянки на підставі цивільно-правових угод, відкрито 651 поземельну книгу та видано 158 витягів із поземельної книги.

Протягом 2011 року на території міста Бердичева продано 7 земельних ділянок загальною площею 4, 623 га. на суму 1 899,27 тис.грн.

Комісією з питань погодження документації із землеустрою надано 78 позитивних висновків щодо погодження документації, щодо відведення земельних ділянок. Спеціалістами та начальником відділу перевірено та погоджено 403 технічних документацій із землеустрою.

Робота із зверненнями, скаргами та пропозиціями громадян у відділі Держкомзему у місті Бердичеві здійснюється відповідно до Конституції України, Закону України „Про звернення громадян”, Інструкції з діловодства, затвердженої наказом Держкомзему від 29.09.2003 р. № 236 та вказівки Держкомзему від 08.10.2002 р. № 27.

Протягом 2011 року до відділу надійшло 8 письмових звернень громадян, на особистому прийомі начальником відділу розглянуто 604 звернення громадян, заступником начальника відділу та спеціалістами відділу під час прийому розглянуто 902 звернення громадян.

Головні питання з якими звертаються громадяни – питання щодо приватизації та оренди земельних ділянок, отримання витягів з Поземельної книги, присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам, здійснення реєстрації переходу права власності на земельну ділянку на підставі цивільно-правового договору або свідоцтва про право на спадщину, поділ та об’єднання земельних ділянок, роз’яснення норм чинного законодавства. У зверненнях громадян актуальними залишаються питання щодо вирішення земельних спорів.

На виконання ст. 22 Закону України „Про звернення громадян” у відділі організований прийом громадян начальником та спеціалістами відділу щовівторка та щочетверга з 09.00 год. до 18.00 год., заступником начальника відділу - щопонеділка та щосереди з 09.00 год. до 18.00 год.

Протягом 2011 року до відділу надійшло 1470 інформаційних запити, в тому числі 92 запити від податкової інспекції, 34 запити від органів місцевого самоврядування, 1315 запитів від органів державної виконавчої служби, 2 запити від контрольно ревізійного відділу, 21 запит від органів прокуратури, 2 запити від правоохоронних органів та 4 запити від управління праці та соціального захисту населення.

У відділі Держкомзему створені інформаційний та стенд доступу до публічної інформації, агітаційний куточок де викладені відповідні нормативно-правові акти, документи, журнали „Землевпорядний вісник", газета «Скарбниця Житомирщини».

В місцевих засобах масової інформації та веб - сайті Бердичівської міської ради опубліковано 25 статтей, де висвітлено основні питання проекту Закону України «Про ринок землі» та проводяться роз’яснення земельного законодавства.


Начальник відділу
Держкомзему у м. Бердичеві С.Л.Ковальський

Теги
admin01678
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.