Сайт м. Бердичева
Економіка міста

    Бердичів знане у всьому світі місто, що має давню, багату історію, добрі традиції та неповторний колорит.
    Соціально-економічному розвитку Бердичева сприяв ряд факторів, насамперед, вигідне географічне положення міста. Тут перехрещувалися торговельні шляхи, що пролягали із Західної і Центральної Європи та від чорноморських портів до центру Російської імперії. Крім того, за адміністративно-територіальним поділом місто опинилося на межі трьох губерній – Київської, Волинської та Подільської. Отож не випадково, що головна митниця на Правобережжі була саме в Бердичеві.


    Важливим чинником розвитку міста було паломництво до Чудотворної ікони Богородиці.
    Найприкметнішим явищем в економічному житті міста, безумовно, були знамениті бердичівські ярмарки, яких проводилося протягом року до десяти. Всі ярмарки мали міжнародне значення і сучасники прирівнювали їх до дрезденських. Купці приїздили сюди з Російської імперії, з Австрії, Німеччини, Туреччини та інших країн. Крім ярмарків, популярними були й місцеві торги, що проходили двічі на тиждень.
    Сучасний Бердичів – промислове місто з розвиненою інфраструктурою. Через місто проходять автошляхи Мінськ - Житомир – Ізмаїл та Біла Церква - Кременець. Крім того, Бердичів - важливий залізничний вузол, де перетинаються залізничні магістралі Москва - Ковель, Москва - Ужгород, Санкт-Петербург - Одеса, Київ - Львів, Одеса - Ковель, Сімферополь - Варшава, Харків –Варшава, Дніпропетровськ - Варшава.
    В місті розгалужена сітка міських пасажирських маршрутів. Перевезення пасажирів здійснюється автобусним транспортом різної місткості. Функціонує 23 автобусних маршрути, які обслуговуються 25 автобусами великої місткості та 106 автобусами малої та середньої місткості. Зв'язок в місті забезпечується численними операторами стаціонарного та мобільного зв’язку.

    Промисловість міста налічує 26 підприємств основного кола. Серед основних видів продукції: одяг, рукавичні вироби та взуття; фільтрувальне, хімічне устаткування та запасні частини до нього, металорізальні верстати та двигуни для нафтовидобувної промисловості, бетонозмішувачі, напівпричепи та причепи до вантажних і легкових автомобілів; пластмасові вироби для будівництва; металопластикова продукція; вироби з деревини; солод ячмінний та житній, хлібобулочні вироби, пиво, морозиво, безалкогольні напої, кондитерські вироби тощо.

    Підприємства виготовляють якісну високотехнологічну продукцію, відому далеко за межами України. Зовнішньоторговельна діяльність господарськими суб’єктами міста здійснюється в основному з країнами Європи, Азії та Америки. Продукція вироблена в Бердичеві експортується до: Німеччини, Франції, Бельгії, Іспанії, Італії, Португалії, Греції, Росії, Білорусі, Угорщини, Великобританії, Австрії, Ізраїлю, США, Фінляндії, Туреччини, Індії, Кореї, Монголії, Грузії, Молдови, Болгарії.
    Індивідуальною підприємницькою діяльністю в місті займається понад 7000 осіб.
    Традиційною для міста є розвинена мережа сфери торгівлі та побуту, а саме:
    • 490 об’єктів стаціонарної торгівлі (магазини);
    • 100 об’єктів дрібнороздрібної торгівлі;
    • 6 ринків;
    • 89 об’єктів сфери ресторанного господарства;
    • 42 об’єкти аптечної мережі;
    • 284 об’єкти сфери побутових послуг.
    Наявність в місті вищих закладів освіти І - ІІ рівня акредитації забезпечує підприємства висококваліфікованими кадрами. Жителі міста мають можливість навчатись у коледжі промисловості, економіки та права, педагогічному та медичному коледжах. В місті діють 3 професійно-технічні училища та ліцей.     Банківські послуги в місті надають 38 відділень 23 банків.


    Відповідно до листа Житомирської ОДА доводимо до відома суб’єктів господарювання перелік найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017.
    У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

"Інформація щодо найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році" [2.34 Mb] (завантажень: 5)
"Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017р." [339.78 Kb] (завантажень: 5)
"Календар міжнародних та республіканських виставок, виставок-ярмарок, організованих в республіці Білорусь в 2017 році" [275.58 Kb] (завантажень: 5)

        Асоціація товариств у сфері легкої промисловості (АТЛП) висловила інтерес до налагодження контактів зі спеціалізованими об’єднаннями промисловців та роботодавців України, членами яких є підприємства легкої промисловості. Зокрема, болгарська сторона зацікавлена в імпорті льону та пряжі з України.
        Асоціація має досвід реалізації спільних проектів зі створення електронних бірж торгівлі товарами легкої промисловості з Румунією і Грецією та наданні консультативної допомоги компаніям, заінтересованим в участі у такого роду ініціативах.
        У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

        Відповідно до листів Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
        Люксембургська компанія «S.A. Le grand Duke» висловила зацікавленість у налагодженні співробітництва з українськими постачальниками замороженого м’яса та підприємствами первинної обробки худоби.
        У разі зацікавленості у започаткуванні співробітництва, рекомендовано надіслати відповідне звернення до представника вищезгаданої люксембургської компанії – Mr. Rego Alain, tel: +35 227765050/GSM: +35 496281674, e-mail: contact@legrandduc.lu, та в копії до ПУ у Бельгії – emb_be@mfa.gov.ua, lesia.scherba@mfa.ua.
        У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

        Королівство Бахрейн на основі інвестиційної компанії, відомої, як Бахрейн Group LTD (BGL) працює над розширенням свого портфеля на глобальному рівні і фінансуванні проектів.
        У разі зацікавленості у фінансуванні та інвестуванні у будь-який прибутковий проект (життєздатний), в якому можливе фінансування шляхом взаємних інвестицій, рекомендовано звертатись з повним планом проекту. Контактна особа: Карлос Мігель Брасеско - фінансовий директор BAHRAIN GROUP LTD (№24 Шейх Халіфа бін Салман шосе Аль Сеф, Манама, Королівство Бахрейн), тел.: +973 16198442, факс: +973 16195060, e-mail: infobahraingl@gmail.com, веб-сайт: www.bahraingroupltd.com.
        Південноафриканська компанія «Humeat Import and Export (Pty) Ltd» шукає в Україні постачальників харчової продукції, зокрема: пастеризованого молока, сиру (чедер, вурда), порошкового молока і рослинного масла.
Контактна особа: Ms. Angela Newton, тел.: +27 41 3687161, +27 72 9400422, e-mail: angela@humeint.com. Адреса: Springfield shopping centre, Cnr Springfield Road & Luke Avenue, Charlo, Port Elizabeth, 6070, Republic of South Africa.
        Саудівська організація продовольства та медикаментів (СОПМ) формує реєстр зарубіжних компаній-експортерів харчової продукції, зокрема рибної продукції.
        Згідно нововведень, підприємства - експортери рибної продукції та контролюючі органи, що відповідають за рибні ресурси, мають можливість зареєструватися на сайті СОПМ: www.sfda.gov.sa/ar/food eservices/Pages/FERSI.aspx.
        Таджицька компанія «Sament Management LTG» зацікавлена в налагодженні співпраці з українськими виробниками рослинної олії та звертається з проханням надати детальну інформацію щодо закупівельної вартості даної продукції. Щомісячний об’єм купівлі рослинної олії становить 5 тис.тон.
        У разі зацікавленості просимо звертатися до компанії за наступною адресою: 734002 Таджикистан, м. Душанбе, вул. Бохтар 37/1, 4 поверх, к.401, тел.: (992 48) 7011515, (992 37) 2215616, факс: (992 37) 2246400, e-mail: sament@tajnet.tj.
        Президентом України підписаний Закон України «Про ратифікацію угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)», прийнятий Верховною Радою України 22.02.2017.
        Програма COSME (європейська програма підтримки малого і середнього бізнесу) – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.
        Доступна для України Робоча програма на 2017 рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.
        Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: «Головна»-«Пріоритетні реформи»-«Програми підтримки підприємців», або за посиланням: http://bit.ly/2mBWHiG. Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП: http://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          З метою розширення ринків збуту інформуємо про початок надання грантів в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Зацікавлені підприємства можуть надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та після врожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.
Гранти за цією програмою надаватимуться:
- малим і середнім підприємствам і підприємцям;
- виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);
- сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;
- малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);
- галузевим сільськогосподарським асоціаціям.
          Проект «Агросільрозвиток» планує надати протягом 2017 року близько 30 млн. гривень через 25 запланованих грантів. Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися в межах від 650 тис. грн. до 3 млн. грн., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону. Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців.
          Заявки на гранти за даним запитом приймаються до 27 грудня 2017 року та розглядатимуться по мірі надходження.
          За більш детальною інформацією щодо проекту та критеріїв участі звертатися до менеджера грантів - Дмитра Бєлона, e-mail: grants@ukraineards.com. або Олександра Кондратенка, e-mail: wings@i.ua, тел.: +38 050 441 99 11, +38 068 024 14 13.

          Відповідно до листів Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          За інформацією від Міністерства закордонних справ України, повідомляємо про заходи, пов’язані з експортом м’ясної продукції до Держави Катар, а саме про необхідність отримання попереднього дозволу Міністерства муніципальних справ і екології Держави Катар на імпорт продуктів птахівництва та тваринництва (Перелік продуктів та копія дозволу додається Завантажити [938.47 Kb] (завантажень: 4)).
          Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що у період з 06 по 08 травня 2018 року у м. Йоганнесбург, Південно-Африканська Республіка (ПАР), заплановано проведення міжнародної спеціалізованої виставки «Food and Hospitality Africa- 2018» (https ://www.foodandhospitalityafrica.co.za).
          Вищезазначений захід, який об’єднує понад 300 експонентів із 27 країн та більше 7000 професійних відвідувачів, вважається найбільшим виставковим заходом в ПАР. На виставці буде представлено широкий вибір продуктів харчування (сири, молочні продукти, м’ясо, морепродукти, заморожені продукти, напої, хлібобулочні, кондитерські вироби, солодощі, дитяче харчування та інше), а також обладнання для закладів громадського харчування, готелів тощо.
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).
          Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 06.07.2017 № 4314-05/23104-03 повідомляємо про таке:
          За повідомленням Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні з 27 по 30 серпня 2017 року в Тегерані буде проведено четвертий міжнародний конгрес молодих фахівців у сфері геологічних наук (YES).
          Вищезазначений Конгрес проводиться Організацією геології та розвідки корисних копалин Ісламської Республіки Іран.
          Інформація щодо порядку участі у вищезгаданому Конгресі висвітлена на веб-сайті: www.conf.yesnetwork.ir.
          З метою поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торгово- економічних відносин з Китаєм, проводиться організацією національного колективного стенду на 9й сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFAIR - 2017, який відбудеться 21-22 листопада 2017р. в Пекіні.
          Напрямки та секції роботи COIFAIR включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв'язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтичну промисловість, внутрішню і зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інші.
          При завчасному бронюванні місця в липні-серпні передбачені знижки. Контактна особа - Сергій Гмиря тел.(044)285-70-52; e-mail: sp5@aucc.org.ua.
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          Німецька компанія «Jentschura International GmbH», в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, зацікавлена в налагодженні ділових зв’язків з українськими постачальниками продуктів бджільництва, зокрема квіткового пилку (біо-якості).
          Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: +49(0)253497440, факс: +49(0)2534974444, e-mail: info@p-jentschura.de, або на веб-сайті: www.p-jentschura.com.

          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          - з 25 по 28 жовтня 2017 року проходитиме 16-а Міжнародна виставка “IRAN METAFO” (металургія, гірничодобувна та мінеральна промисловість, лиття, промисловість кольорових металів, вогнетривкі матеріали, пов’язані проекти та клапани).
Інформація про захід міститься на сайті: www.iranmetafo.com.
          - з 13 по 16 січня 2018 року заплановано проведення 8-ої Міжнародної виставки “MIDEX” (дизайн інтер’єрів, архітектура, сучасний будинок).
Інформація про захід міститься на сайті: http://www.midex.ir.

          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          За результатами зустрічі Президента України П.О. Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Ш.А. Мустафаєвим було досягнуто домовленості щодо відкриття Торгового дому на території АР з можливим поширенням діяльності на територію Ісламської Республіки Іран.
          На сьогодні, за інформацією Посольства України в Азербайджанській Республіці, у контексті створення Торгового дому контрпартнером з Азербайджанської сторони пропонується азербайджанська корпорація «Agro Mall», у т.ч. у частині створення спільного підприємства, надання площ у оренду створення торгових майданчиків тощо.           За результатами перемовин Посла України в Ар з президентом корпорації «Agro Mall» X. Шаріфовим, попередньо розглянуто можливість надання в оренду українським компаніям 500-600 квадратних метрів торговельних площ одного з центральних павільйонів для розміщення в ньому Торговельного дому України. На вказаній площі можуть бути розташовані шоу-руми, виставково-торговельні стенди, прилавки та інше торговельне обладнання і зразки продукції українських виробників.
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          Відділ санітарії портів та контролю якості харчових продуктів при Міністерстві охорони здоров’я Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту, пошкодження та відмови. Нові сертифікати вступили в силу 01.10.2017 та вважаються заміною попередніх. Зокрема, йдеться про такі сертифікати:
          1) Сертифікат про відмову у ввезенні продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин відмови у ввезенні виду/видів продовольчих товарів, що виникли з різних обставин.
          2) Сертифікат про пошкодження продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин пошкодження виду/видів продовольчих товарів під офіційним контролем Міністерства охорони здоров’я Держави Катар.
          3) Сертифікат здоров’я на харчові продукти, що повторно експортуються. Надається на харчові продукти, які відповідають сертифікації та є придатними для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортувати їх до будь-якої країни, окрім країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GCC)» з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.
          4) Сертифікат здоров’я на експорт харчових продуктів, що надається на національні харчові продукти (місцевого виробника), які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компаній експортувати їх до будь-якої країни, крім країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GCC)». Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу-компанії.
          5) Сертифікат здоров’я на харчові продукти, що повторно експортуються до країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GCC)». Надається на харчові продукти, які відповідають сертифікації та є придатними для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортувати їх до будь-якої країни з країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GCC)» з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.
          6) Сертифікат здоров’я на експорт харчових продуктів до країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GCC)», який надається на національні харчові продукти місцевого виробництва), що відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компаній експортувати їх до будь-якої країни з країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GCC)». Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.

          Відповідно до листів Житомирської ОДА та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          З метою представлення нових можливостей для розвитку ринку відновлювальної енергетики Держенергоефективності проводить спеціалізований професійний публічний захід - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості", який відбудеться 23 листопада у м.Києві у готелі „Прем’єр-Палац” за адресою: бул. Т.Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29.
          Головними спікерами будуть ключові вітчизняні та закордонні гравці ринку відновлювальної енергетики.
          Учасники форуму зможуть ознайомитися із:
          - законодавчими ініціативи, які дозволяють значно збільшити інвестиції у „чисту” енергетику та сферу енергоефективності;
          - успішно діючими проектами з енергоефективності та відновлювальної енергетики;
          - інвестиційними та фінансовими установами, які надають фінансування для впровадження зазначених проектів.
          Під час форуму буде презентовано UA МАР - інтерактивну інвестиційну карту України, що акумулює інформацію про проекти енергоефективності та відновлювальної енергетики регіонів і забезпечує комунікацію між ініціаторами таких проектів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій.
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

          З 21 по 24 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбудеться XVI Міжнародний промисловий форум-2017 -головна подія машинобудівної галузі України.           Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:
*Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент)
*Укрлитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
*УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва)
*Гідравліка. Пневматика
*Підшипники
*Підйомно-транспортне, складське обладнання
*УкрПромАвтоматитизація (автоматизація виробництва)
*3разки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання)
*Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони)
*УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання)
          Свою участь у XVI Міжнародному промисловому форумі підтвердили близько 350 підприємств, які продемонструють новітню продукцію з 32 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі. Усе обладнання працюватиме в режимі реального часу.
          У рамках Форуму будуть представлені колективні експозиції з Китайської Народної - Республіки, Туреччини, Чеської Республіки та відбудеться XII Міжнародний конкурс професійної майстерності зварників «Золотий кубок Бенардоса-2017».
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          З 30 листопада по 01 грудня 2017 року в Києві передбачається проведення Міжнародного форуму бізнес-інновацій Future Business Forum з метою ознайомлення представників українського бізнесу з принципами сталого розвитку. Захід збере більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, експертів з комунікацій, представників недержавного сектору з усіх куточків України. Ініціатором заходу є Мережа Глобального ООН в Україні, організатори - European Profiles S.A. Ukraine, Соціальний консалтинг «Параграф» за підтримки Платформи зеленої економіки.
          Більше про форум - на сайті https://fbf.globalcompact.org.ua та у Facebook https://facebook.com/events/129002407828891.
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          Інформуємо, що в м. Ер-Ріяд Королівства Саудівська Аравія у період з 28 по 30 січня 2018 р. буде проходити перша в історії Королівства міжнародна виставка та конференція з питань Інтернету та інформаційних технологій «Saudi International Exhibition for Internet of Things».
          В ході заходу передбачено проведення наукової конференції з питань останніх досягнень в сфері інформаційних технологій, участь у якій візьмуть спікери провідних місцевих та міжнародних інтернет-компаній.
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          У період з 25 до 27 лютого 2018 року в Об’єднаних Арабських Еміратах у м. Абу Дабі буде проходити виставка - конференція безпілотних систем та технологій «UNMANNED SYSTEMS ЕХHIBITION & CONFERENCE 2018».
          UMEX 2018 є єдиним виставково - ярмарковим заходом у регіоні, який присвячений безпілотним системам та технологіям.
          Більше про конференцію - на сайті www.umexabudhabi.ae.

          Відповідно до листів Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          Повідомляємо про те, що Мінекономрозвитку України отримало від Посольства України в Республіці Сербія каталог сербських компаній, які підлягають приватизації.
          З даним каталогом можна ознайомитись за посиланням:
          http://www.priv.rs/Welcome .
          Інформацію щодо здійснення іноземних інвестицій у сербську економіку можна знайти на сайті Агенції з розвитку Сербії: http://ras.gov.rs/en.

          Інформуємо, що у період з 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай Китайської Народної Республіки пройде міжнародна виставка «China International Import Expo 2018».
          Дана виставка є однією з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що в заході візьмуть участь компанії з понад 100 країн світу.
          Взяти участь у заході запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсорсинг.

          Відповідно до листів Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          24 січня 2018 року в м. Мюнхен, Німеччина відбудеться економічний форум «Україна-Баварія».
          Для участі у форумі запрошуються підприємства, які працюють в галузях IT, машинобудування/забезпечення комплектуючими у промисловості та харчової галузі. Під час поїздки підприємці матимуть нагоду ознайомитись з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини і Європи та основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо інвестиційних можливостей, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно з профілем діяльності підприємства. Участь у даному заході допоможе встановити нові контакти для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями, презентувати своє підприємство на європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективності роботи на міжнародному рівні.           Для участі у форумі необхідно зареєструватись до 17.01.2018 за наступним посиланням: http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine-bayern-2018-ua/.
          Також для українських підприємців організовуються додаткові зустрічі з німецькими фірмами. Для реєстрації у додатковій програмі необхідно перейти за посиланням: http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine-bayern-2018-b2b.
          Участь в економічному форумі є безкоштовною. Однак, транспортні витрати та проживання в м. Мюнхен підприємства оплачують самостійно.
Інформуємо, що у період з 6 по 10 лютого 2018 р. під патронатом Еміра шейха Сабаха Аль-Ахмада Аль-Джабера Аль-Сабаха у Міжнародному виставковому центрі Кувейту відбудеться Друга міжнародна кувейтська торгівельна виставка.
          Передбачається, що у виставці будуть брати участь не лише провідні компанії арабських країн, а й багатьох європейських та азіатських держав.
          Для участі у Другій міжнародних кувейтській торгівельній виставці необхідно попередньо зареєструватися на сайті (http://www.itf-kw.com/) шляхом заповнення аплікаційної форми, яку слід завантажити з розділу «Participants/Downloads». У залежності від розміщення та обладнання обраної виставкової площі визначається загальна вартість оренди.
          Відповідальна особа за організацію вищезазначеної виставки Манва Аль-Якуб, роб. тел. (+965) 25387100 (ext. 188), факс (+965) 2539 8123 (2539 3872), моб. тел (+965) 9769 9023 (WhatsApp), e-mail: M.alyaqoub@kif.net/.
          В рамках зазначеного заходу також заплановано проведення міжнародного економічного форуму «KEF-2018», в ході якого учасників буде ознайомлено з програмою економічного розвитку Кувейту до 2035 року, а також з проектами, які плануються реалізувати впродовж вказаного періоду та інвестиційними можливостями і перспективами Кувейту.
          Інформуємо, що у період з 20 жовтня 2020 р. по 10 квітня 2021р. у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо-2020», основною темою якої визначено «Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє».
          Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.
          Крім цього, повідомляємо, що організаторами Всесвітньої виставки «Експо-2020» було анонсовано програму «Expo Live», якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.
          Програма «Expo Live» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до 100 тис.дол. США для розвитку та підтримки проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу.
          Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап розпочинається у квітні 2018 року). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.
          Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки: https://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation, а також електронною поштою: expolive@expo2020.ae.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.