Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Конкурс » Відділ комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради
 (голосів: 10)
Конкурс23-11-2017, 11:27
ІНФОРМАЦІЯ
відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна


          Найменування об’єктів оцінки:
          нежитлова будівля (бувша котельня), площею 160,2 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Героїв України,4-б;
          нежитлова будівля (бувша котельня), площею 159,2 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Данилівська,5-б;
          нежитлова будівля (бувша котельня), площею 235,3 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Стадіонна,39;
          нежитлова будівля (бувша котельня), орієнтовною площею 146,0 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Озерна,4-а;
          частина холу І поверху , площею 1,5 кв.м, за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1.
          Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки 30.11.2017. Замовник та платник робіт з оцінки – відділ комунальної власності та земельних відносин.
          До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єктів оціночної діяльності, виданого відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
          Претенденти подають конкурсну документацію, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190 (далі - Положення), яка складається із підтвердних документів та документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки та оцінювачів (завірені належним чином), які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, та конкурсної пропозиції:
          заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення); копії документів, в яких зазначено правовий статус претендента, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу 1 Положення (за наявності); інформації про претендента (додаток 4 до Положення); інформації щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п.4 розділу 1 Положення) (за наявності); пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), запечатану в окремому конверті.
          У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
Конкурсна документація подається до відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 75.
          Конкурс відбудеться 08 грудня 2017 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 16.
          Телефон для довідок: (04143) 2-21-51.

Теги
admin0238
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.