Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Конкурс » Відділ комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради
 (голосів: 0)
Конкурс3-05-2018, 10:51
ІНФОРМАЦІЯ
відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради про оголошення
конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної
оцінки комунального майна


          Назва об’єктів оцінки:
          1.Нежитлова будівля, площею 150,3 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Одеська,76-в.
          2. Нежитлові приміщення, площею 250,0 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Піонтковського,7-ж.
          3.Підвальні приміщення, площею 26,4 кв.м, за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1.
          Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки 30.04.2018. Замовник та платник робіт з оцінки – відділ комунальної власності та земельних відносин.
          До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єктів оціночної діяльності, виданого відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
          Претенденти подають конкурсну документацію, яка відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 в редакції, затвердженій наказом ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650 (далі – Положення), складається з:
          конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;
          документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів (завірені належним чином), які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (додаток 3 до Положення);
          підтвердних документів: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 до Положення); інформація про претендента (додаток 5 до Положення).
          Строк виконання робіт не повинен перевищувати 5 календарних днів.
          Вимоги до учасників конкурсу: оцінювачі повинні мати кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи), які відповідають об’єкту оцінки та загальний стаж професійної діяльності яких з оцінки майна становить не менше 3 років.
          Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єктів оцінки №№1,2,3 – 1446,00 грн. Подібними об’єктами до об’єктів оцінки відповідно до додатка 2 до Положення є: № 1, № 2 – виробнича, виробничо-складська або складська нерухомість; для № 3 – адміністративні приміщення; торговельно-адміністративні; торговельна нерухомість; нерухомість для закладів громадського харчування.
          Конкурсна документація подається по кожному об’єкту окремо у запечатаному конверті з описом підтвердних документів та обов’язковим зазначенням об’єкта, на який подається конкурсна документація, що містяться в конверті.
          У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
          Конкурсна документація подається до відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 75.
          Конкурс відбудеться 18 травня 2018 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 16.
Телефон для довідок: (04143) 2-21-51.

Теги
admin0395
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.