Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Конкурс23-11-2018, 14:58
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконавчого комітету
Бердичівської міської ради від 22.11.2018 № 495/01-06

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на посади педагогічних працівників комунальної установи «Бердичівський
інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради


          Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради оголошує конкурсний відбір на посади педагогічних працівників комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради (далі - КУ «Бердичівський ІРЦ»), а саме:
          вчитель-логопед (1 штатна одиниця);
          вчитель-дефектолог (1 штатна одиниця);           практичний психолог (1 штатна одиниця).
          Місцезнаходження закладу: місто Бердичів, вулиця Генерала Луппова,14.

          1. Умови призначення та умови оплати праці
          Педагогічні працівники КУ «Бердичівський ІРЦ» призначаються на посади за результатами конкурсного відбору ( у т.ч. на умовах контракту).
          Посадовий оклад педагогічних працівників Центру відповідає 13 тарифному розряду, а також доплати та надбавки у відповідності до діючої системи оплати праці працівників бюджетної сфери. Щорічна основна відпустка у кількості 56 календарних днів.
          Режим робочого часу та часу відпочинку – 40-годинний робочий тиждень з перервою на обід та відпочинок протягом робочого дня, двома вихідними днями при 5-денному робочому тижні.

          2. Кваліфікаційні вимоги.
          На посади педагогічних працівників КУ «Бердичівський ІРЦ» призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи за фахом більше 3-х років (у 60% працівників закладу).

          3. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі.
          - копія паспорта громадянина України;
          - письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
          - копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом (як правило, не менше 3-х років);
          - копія (копії) документа (документів) про вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра за спеціалізацію вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога (сурдопедагог, олігофренопедагог, тифлопедагог), практичного-психолога, із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
          - письмова згода на збір та обробку персональних даних (зразок додається)
          Перелік документів, зазначених в оголошенні, є вичерпним.
          Кандидати на вакантні посади педагогічних працівників Центру можуть надати інші документи, які, на їх думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.
Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, у поданій заяві має зазначити необхідні модифікації й адаптації з метою забезпечення її прав нарівні з іншими особами.

          4. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.

          Конкурсний відбір проходить у наступні етапи:
– прийняття документів для участі у конкурсному відборі за адресою:
місто Бердичів; площа Центральна, 1; управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, кабінет № 65, контактна особа – Косаківська Олена Анатоліївна (телефон (04143) 24070) з 26 листопада 2018 по 17 грудня 2018 (включно). Документи приймаються у робочі дні вказаного періоду з 9.00 до 17.30 ( з урахуванням часу обідньої перерви з 13.00 до 14.00).
– засідання конкурсної комісії із проведення кваліфікаційного іспиту претендентів на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами та знання основ спеціальної педагогіки (по 3 питання за вказаними напрямами). Дата і місце проведення засідання:
          20 грудня 2018 року, місто Бердичів; площа Центральна, 1; управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, кабінет № 62
– засідання конкурсної комісії із проведення співбесіди з претендентами та визначення переможців конкурсу за кожною посадою. Дата і місце проведення засідання:
          21 грудня 2018 року, місто Бердичів; площа Центральна, 1; управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради кабінет № 62.


          5. Додаткову інформацію стосовно конкурсного відбору можна отримати у директора Бердичівського ІРЦ Верещак Людмили Борисівни за тел. 067 713 88 35, e-mail: berd_osvita@ukr.net

Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради [334.03 Kb] (завантажень: 39)

Теги
admin0748
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.