Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Конкурс2-01-2019, 11:26
Інформація відділу роботи з територіальною громадою виконавчого комітету
Бердичівської міської ради про оголошення конкурсу із визначення друкованого
засобу масової інформації для опублікування інформації щодо діяльності міської
ради, виконавчого комітету та комунальних установ, організацій, підприємств
міста Бердичева


           Оголошується конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації серед періодичних друкованих видань для опублікування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчого комітету та комунальних установ, організацій, підприємств міста Бердичева.
          Вимоги до претендентів: територія розповсюдження – місто Бердичів; досвід роботи – не менше 2-х років; разовий тираж на території м.Бердичева – не менше 2 000 примірників; періодичність – щотижня; друк – шрифт кегля 9 пт, інтерліньяж 11 пт.
          Для участі в конкурсі претенденти подають такі матеріали:
          заяву в довільній формі; пропозицію щодо вартості послуг з опублікування інформації, засвідчену підписом керівника та печаткою друкованого засобу масової інформації; документи, що посвідчують повноваження представника друкованого засобу масової інформації; копію свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, завірену належним чином; копії договорів на розповсюдження видання через підприємства реалізації преси, чинних на час подання документів для участі у конкурсі; довідку довільної форми про тираж друкованого засобу масової інформації, протягом останніх шести місяців, видана поліграфічним підприємством, на якому він друкується; довідку довільної форми про досвід роботи друкованого засобу масової інформації.
          Переможець конкурсу визначається комісією за основним критерієм найнижчої запропонованої вартості послуг з опублікування інформації. У разі, якщо два або більше учасників конкурсу запропонували однакову вартість послуг з опублікування інформації, комісія застосовує додатковий критерій визначення переможця конкурсу – найбільший досвід роботи.
          Претенденти, які подали документи не в повному обсязі або несвоєчасно, до участі в конкурсі не допускаються.
          Документи подаються до відділу роботи з територіальною громадою виконавчого комітету Бердичівської міської ради, конкурсні пропозиції в окремому непрозорому конверті з відбитками печатки претендента (за наявності) за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, каб.12.
          Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – 15 січня 2019 року до 17.30.
          Конкурс відбудеться 17 січня 2019 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 32.
Телефон для довідок: (04143) 2-00-64.

Теги
admin0138
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.