Сайт м. Бердичева
Культура
Бердичів мистецький


Споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. І сьогодні розвиток культури міста Бердичева відіграє визначальну роль у творенні його духовного простору. Відзначаються позитивні зрушення в галузі культури, зростає інтерес жителів і гостей міста до мистецтва, збільшується кількість заходів.
За участі творчих колективів міста проводиться щороку більше 300 загальноміських заходів, ініціюється та впроваджується в життя цікаві ідеї проведення святкових концертів до визначних подій та професійних свят.
Особлива увага приділяється організації заходів Міжнародного рівня: Міжнародного турніру з боксу серед молоді на призи Чемпіона ХХVІ Олімпійських Ігор в Атланті Володимира Кличка, Днів польської культури, Міжнародних змагань зі стрибків у висоту «Меморіал Лонського»,
Кульмінаційними, головними заходами року для усіх бердичівлян є відзначення Дня міста Бердичева, Дня молоді України та Дня незалежності України, які щороку проходять на високому мистецькому рівні.
Впроваджуються нові форми культурно - дозвіллєвих заходів. У січні 2011 року відбулась ювілейна п’ята церемонія підведення підсумків року «Твої перемоги, Бердичів!».
Цікавим новим творчим проектом стало відкриття у 2007 році на території літнього майданчика Палацу культури єдиного в області літнього безкоштовного кінотеатру під відкритим небом, щотижневі сеанси якого із задоволенням відвідують сотні бердичівлян вже протягом чотирьох сезонів.
Діяльність закладів культури відкриває населенню міста необмежені можливості щодо розвитку їх творчих здібностей та задоволення естетичних потреб.
На базі закладів діє 36 аматорських колективів, звання «Народний аматорський» та «Зразковий аматорський» носять 12 колективів, це один з найвищих показників в області та Україні. Художні колективи міста ведуть активну концертну діяльність, а кращі з кращих беруть участь у фестивалях і конкурсах різних рівнів не тільки в Україні, а і за її межами.

міський Палац культури імені Шабельника О.А.
- Народний аматорський хор ветеранів війни та праці
- Народний аматорський духовий оркестр,
- Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Зорецвіт»
- Народне аматорське тріо «Віола»
- Народний аматорський ансамбль танцю „Явір»
- Народна аматорська студія „Час”
- Народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль „Метроном”
- Народна аматорська циркова студія „Диваки”
- Народний аматорський театр
- Зразковий аматорський ансамбль танцю „Яворочок”
- Зразковий аматорський ансамбль бального танцю „Надія”
Музична школа
- Зразковий хор учнів старших класів


Також, у Палаці культури успішно працюють колективи:
- Циркова студія «Візаві»,
- Ансамбль української пісні «Бердичі»
- Школа танцю «Rocket jump»
- Фотоклуб «Бердичевъ»

На базі арт-студії Анатолія Залевського діє циркова студія «Різома».
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.