Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради
 (голосів: 0)
Інформація9-03-2017, 14:42
Відділ комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради повідомляє,
що згідно із Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)»
на підставі рішення Бердичівської міської ради від 28.02.2017 №282
«Про перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2017 році»,
приватизації за грошові кошти у 2017 році підлягають:


нежитлова будівля, площею 655,2 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Білопільська,129. Спосіб приватизації: викуп;
частина нежилого приміщення, площею 114,2 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Козацька (Володарського),3. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлова будівля, площею 1415,5 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул.Зелена,15. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлове приміщення, площею 8,1 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул.Володимирська,1-а. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлова будівля, площею 851,2 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Мостова (Красіна),20. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлові приміщення, площею 135,7 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Мостова (Красіна),20. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлова будівля, площею 150,3 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Одеська (Котовського),76-в. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлові приміщення, площею 35,9 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Садова, 8/28. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлові приміщення, площею 64,3 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Садова, 8/28. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлова будівля, площею 161,4 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Білопільська,137. Спосіб приватизації: аукціон;
незавершене будівництво трансформаторної підстанції 69% готовності, площею 75,8 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Житомирська,82. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлові приміщення, площею 478,0 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вулМедична,1-а. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлова будівля, площею 2780,9 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Піонтковського,7-д. Спосіб приватизації: аукціон;
нежитлова будівля, площею 549,7 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Сергія Ковтуна (Урицького),16. Спосіб приватизації: аукціон.
          З метою визначення ринкової вартості вищевказаних об’єктів оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності.
          Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для подальшої приватизації. Дата оцінки – 31.03.2017. Замовник та платник робіт з оцінки – відділ комунальної власності та земельних відносин.
До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єктів оціночної діяльності, виданого відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єктам оцінки.
          Претенденти подають конкурсну документацію, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190 (далі - Положення), яка складається із підтвердних документів, документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, та конкурсної пропозиції:
          заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення); копії документів, в яких зазначено правовий статус претендента, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу 1 Положення (за наявності); інформації про претендента (додаток 4 до Положення); інформації щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п.4 розділу 1 Положення) (за наявності); пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), запечатану в окремому конверті.
          У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
          Конкурсна документація подається до відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 75.
          Конкурс відбудеться 24 березня 2017 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 16.
Телефон для довідок: (04143) 2-21-51.

Теги
admin0360
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.