Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » У Бердичеві відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України.
Інформація9-04-2017, 21:50
7 квітня у Бердичеві відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України.

З робочим візитом Бердичів уже вдруге відвідав Віце-прем’єр міністр України Павло Розенко. У своєму виступі він зазначив, що Бердичів є флагманом в області та Україні із впровадження новацій у сфері наближення соціальних послуг до людей, що їх потребують. Саме тому, продовжив думку голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, це засідання відбувається у Бердичеві.

Повчитися у Бердичева, активно переймати позитивний досвід закликав і очільник Житомирського обласного управління фонду Іван Заінчковський.

У своєму виступі міський голова Василь Мазур подякував шановним гостям за професійну і конструктивну увагу до нашого міста, відзначив, що рішення про відкриття агентських пунктів у мікрорайонах для зручності жителів міста це - позитивний крок у вирішенні нагальних проблем пенсіонерів і запевнив, що Бердичів завжди готовий до позитивних інновацій, суттєвих інвестицій і перспективних пропозицій на благо рідного міста і його жителів.

Учасники засідання ознайомилися з роботою фронт-офісу обслуговування громадян Бердичівського об’єднаного управління Фонду в Житомирській області та новостворених агентських пунктів в мікрорайонах міста.
У Бердичеві відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України.У Бердичеві відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України.У Бердичеві відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України.

Теги
admin0331
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.