Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради
 (голосів: 0)
Інформація20-04-2017, 16:29
Інформація
відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради про оголошення
конкурсу на право оренди комунального майна


Об’єкт – нежитлові приміщення, площею 134,6 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Житомирська, 11/4, мета використання - розміщення фірмового магазину з продажу продовольчих товарів (хлібобулочних виробів).
Стартова орендна плата за базовий місяць оренди (січень 2017 року) – 1696,84 грн. з ПДВ.
Основні умови конкурсу:
1.Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно зі стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку ( січень 2017 року) – 1696,84 грн. з ПДВ.
2.Своєчасне і в повному обсязі внесення орендної плати з урахуванням індексу інфляції згідно з вимогами чинного законодавства України.
3.Забезпечення приведення до належного стану та архітектурного вигляду об’єкта оренди ( у т.ч. проведення робіт з ремонту фасаду та благоустрою прилеглої території) відповідно до ескізних пропозицій, погоджених на містобудівній раді, та відповідних дозвільних документів.
4. Утримання об’єкта оренди в порядку, передбаченому санітарними нормами і правилами пожежної безпеки.
5. Забезпечення збереження об’єкта оренди, запобігання його пошкодженню та псуванню.
6. Строк оренди – 2 роки 11 місяців.
7.Продовження терміну дії договору оренди згідно з чинним законодавством України.
8.Після укладання договору оренди вирішення питання користування земельною ділянкою в порядку, визначеному чинним законодавством.
9.Страхування об’єкта оренди протягом одного місяця із дати укладання договору оренди.
10.Компенсація витрат орендодавцю, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта, рецензії на звіт про оцінку майна та опублікуванням оголошення про конкурс у засобах масової інформації, за виставленими рахунками.
11.Ефективне використання об’єкта оренди виключно за цільовим призначенням (безстроково) – розміщення фірмового магазину з продажу продовольчих товарів (хлібобулочних виробів).
Для участі в конкурсі претендент подає такі матеріали:
заяву про участь у конкурсі; пропозиції щодо виконання умов конкурсу;
відомості про претендента:
для юридичної особи: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
для фізичної особи: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.
Документи подаються у конверті з написом «На конкурс» (із зазначенням назви об’єкта оренди) і конкурсні пропозиції в окремому непрозорому конверті з відбитками печатки претендента (за наявності).
Пропозиції претендентів на участь у конкурсі мають відповідати умовам конкурсу та чинному законодавству України.
Претенденти, які подали документи не в повному обсязі, до участі в конкурсі не допускаються.
Ознайомитися з об’єктом оренди можна в робочі дні та години за місцем його розташування.
Кінцевий термін прийняття документів на конкурс - 03 травня 2017 року за адресою: 13300, м.Бердичів, пл.Центральна,1, кімн.75.
Конкурс буде проведено о 11.00 год. 11 травня 2017 року за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради кімн.32.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (04143) 2-21-51.

Теги
admin0262
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.