Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Інформація8-06-2017, 11:05
Увага! Важлива інформація!


          Відповідно до інформації Держпродспоживслужби в Бердичівському районі від 02.06.2017 №327 останнім часом в м. Києві зареєстровано три випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі один летальний, що пов’язаний з вживанням в’яленої риби, придбаної у торговельній мережі.
          В’ялена риба (короп, тарань, лящ), виготовлені ФОП Меркулов А.В. з м. Світловодск Кіровоградської області, можуть реалізовуватись у роздрібній мережі міста.
          У зв’язку з вищезазначеним виконком Бердичівської міської ради просить споживачів бути уважним при купівлі риби в’яленої (звертати увагу на наявність маркування, умови зберігання, зовнішній вигляд продукції та інше), а при виявленні продукції виробництва ФОП Меркулов А.В. негайно інформувати адміністрацію торговельного закладу та управління Держпродспоживслужби в Бердичівському районі (тел. 3 08 09) або відділ з питань торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого комітету (тел. 2 12 80).
          Також рекомендуємо суб’єктам господарювання, що здійснюють реалізацію риби та рибної продукції, за наявності риби в’яленої виробництва ФОП Меркулов А.В. вжити заходів щодо вилучення такої з обігу відповідно до вимог чинного законодавства.

Теги
admin0244
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.