Сайт м. Бердичева
 (голосів: 7)
Інформація13-07-2017, 10:38
Відповідно до листів Департаменту економічного розвитку, торгівлі та
міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів
господарювання про наступне:


          Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголосив відбір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT у таких пріоритетних секторах: одяг, взуття, меблі, шоколад та кондитерські вироби, IT- послуги. Програма підтримки експорту в Канаду U CAN EXPORT [794.87 Kb] (завантажень: 6)

          Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом підтримки експорту.
          Компанії, що відповідають критеріям, та бажають взяти участь у програмі U CAN EXPORT мають заповнити заявку за посиланням http://bit.Іy/UCANexport. Заявки приймаються до 16.07.2017. Контактна електронна адреса: offiсe@cutisproject.org.

          У період з 22 по 27 серпня 2017 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області традиційно пройде Національний Сорочинський ярмарок.
          Участь у Національному Сорочинському ярмарку є не лише привабливою, а й економічно вигідною, а підприємства матимуть нагоду представити свої досягнення на наймасштабнішому заході.
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

          На виконання п.1 доручення Прем’єр-міністра України від 28.04.2017 № 17408/1/1-17 стосовно забезпечення виконання завдання 1, визначеного протоколом засідання Національного комітету промислового розвитку від 07.04.2017, в частині опрацювання механізмів забезпечення сприятливих умов та запровадження системи преференцій національним промисловим виробникам, а саме зміни митних тарифів шляхом ініціювання в СОТ питання щодо отримання тимчасових поступок для України щодо забезпечення економічної та соціальної безпеки надаємо інформацію про наступні зміни митних тарифів.
Довідка щодо звільнення від зобов’язань в рамках СОТ [312.06 Kb] (завантажень: 3)
Інформаційна довідка щодо перегляду тарифних зобов’язань України в СОТ згідно з Статтею XXVIII ГАТТ 1994 [303.77 Kb] (завантажень: 5)

Теги
admin0149
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.