Сайт м. Бердичева
 (голосів: 15)
Інформація29-09-2017, 15:18
Відбувся круглий стіл з нагоди Дня усиновлення


          30 вересня - День усиновлення в Україні. В цей день уся країна вшановує людей, які стали батьками для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
          27 вересня, в актовій залі виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбулося засідання круглого столу для новопризначених опікунів, піклувальників, прийомних батьків на тему: «Захист прав дітей – пріоритет держави».
          У засіданні круглого столу взяли участь представники структурних підрозділів виконавчого комітету Бердичівської міської ради: служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти і науки, Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Бердичівської центральної міської лікарні, Бердичівського відділу поліції.
          На заході обговорено ряд питань щодо захисту законних прав та інтересів дітей, зокрема: про відповідальність за життя і здоров’я дітей, соціальну допомогу сім’ям з дітьми, порядок нарахування субсидій, забезпечення всеобучу, оздоровлення дітей пільгових категорій та ін.
          Одночасно обговорювалися питання розвитку сімейних форм виховання: опіки/піклування, прийомних, патронатних сімей, дитячого будинку сімейного типу, наставництва.
          Усі прийомні батьки, опікуни та пілувальники отримали подарунки та вітання від міської влади.

Служба у справах дітей
Служба у справах дітей
Служба у справах дітей


Служба у справах дітей
виконавчого комітету
Бердичівської міської ради

Теги
admin01232
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.