Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Бердичівський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді інформує
 (голосів: 10)
Інформація18-10-2017, 17:24
Візит волонтерів Корпусу Миру до Бердичівського міського центру
соціальних служб для сімї, дітей та молоді


          З вересня 2017 року в місті Бердичеві розпочалася співпраця із Корпусом Миру при Посольстві США в Україні. В рамках проекту «Викладання англійської мови як іноземної», «Розвитку громад» і «Молодіжного розвитку» 12 випускників американських ВУЗів, які є волонтерами Корпусу Миру, проживатимуть в сім’ях бердичівлян. Основним завданням гостей міста є вивчення української мови, народних звичаїв, обрядів, повсякденного побуту українців.
          Окремим пунктом перебування у місті стало вивчення досвіду здійснення соціальної роботи Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, роботи із різними категоріями населення. Адже розвиток соціальної сфери, системи надання послуг людям, які потребують своєчасної допомоги, є показником розвитку суспільства.
          Цікаво та змістовно пройшла зустріч з волонтерами Корпусу Миру США на базі Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Бердичівської міської ради, де іноземних гостей було ознайомлено із особливостями розвитку соціальної роботи не лише в Україні, а й безпосередньо у місті Бердичеві. Було багато цікавих запитань, пропозицій щодо подальшої співпраці. Здивувало те, що іноземні гості активно у діалогах застосовували українську мову, навіть за наявності перекладачів.
          Дуже приємно, що наше місто надзвичайно вразило представників американського суспільства своєю гостинністю, історією, людьми, викликало бажання продовжити зустрічі і безпосередньо у центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді.
          Варто зазначити, в рамках програми американські гості перебуватимуть у нашому місті до кінця 2017 року, заплановано багато зустрічей та цікавої роботи. Сподіваємося, що майбутнім політологам, історикам, соціологам отриманий в Україні досвід стане в нагоді в подальшій своїй діяльності.
Бердичівський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді інформує
Бердичівський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді інформує
Бердичівський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді інформує
Бердичівський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді інформує

Теги
admin0558
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.