Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ економіки та інвестицій інформує
 (голосів: 12)
Інформація17-11-2017, 17:09
          Відповідно до листів Житомирської ОДА та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:


          З метою представлення нових можливостей для розвитку ринку відновлювальної енергетики Держенергоефективності проводить спеціалізований професійний публічний захід - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості", який відбудеться 23 листопада у м.Києві у готелі „Прем’єр-Палац” за адресою: бул. Т.Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29.

          Головними спікерами будуть ключові вітчизняні та закордонні гравці ринку відновлювальної енергетики.

          Учасники форуму зможуть ознайомитися із:

          - законодавчими ініціативи, які дозволяють значно збільшити інвестиції у „чисту” енергетику та сферу енергоефективності;

          - успішно діючими проектами з енергоефективності та відновлювальної енергетики;

          - інвестиційними та фінансовими установами, які надають фінансування для впровадження зазначених проектів.

          Під час форуму буде презентовано UA МАР - інтерактивну інвестиційну карту України, що акумулює інформацію про проекти енергоефективності та відновлювальної енергетики регіонів і забезпечує комунікацію між ініціаторами таких проектів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій.

          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).          З 21 по 24 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбудеться XVI Міжнародний промисловий форум-2017 -головна подія машинобудівної галузі України.
          Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:

*Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент)

*Укрлитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)

*УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва)

*Гідравліка. Пневматика

*Підшипники

*Підйомно-транспортне, складське обладнання

*УкрПромАвтоматитизація (автоматизація виробництва)

*3разки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання)

*Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони)

*УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання)

          Свою участь у XVI Міжнародному промисловому форумі підтвердили близько 350 підприємств, які продемонструють новітню продукцію з 32 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі. Усе обладнання працюватиме в режимі реального часу.

          У рамках Форуму будуть представлені колективні експозиції з Китайської Народної - Республіки, Туреччини, Чеської Республіки та відбудеться XII Міжнародний конкурс професійної майстерності зварників «Золотий кубок Бенардоса-2017».

          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

Теги
admin0196
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.