Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ економіки та інвестицій
 (голосів: 14)
Інформація26-12-2017, 12:12
          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          Інформуємо, що в м. Ер-Ріяд Королівства Саудівська Аравія у період з 28 по 30 січня 2018 р. буде проходити перша в історії Королівства міжнародна виставка та конференція з питань Інтернету та інформаційних технологій «Saudi International Exhibition for Internet of Things».
          В ході заходу передбачено проведення наукової конференції з питань останніх досягнень в сфері інформаційних технологій, участь у якій візьмуть спікери провідних місцевих та міжнародних інтернет-компаній.
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).


          У період з 25 до 27 лютого 2018 року в Об’єднаних Арабських Еміратах у м. Абу Дабі буде проходити виставка - конференція безпілотних систем та технологій «UNMANNED SYSTEMS ЕХHIBITION & CONFERENCE 2018».
          UMEX 2018 є єдиним виставково - ярмарковим заходом у регіоні, який присвячений безпілотним системам та технологіям.
          Більше про конференцію - на сайті www.umexabudhabi.ae.


          Повідомляємо про те, що Мінекономрозвитку України отримало від Посольства України в Республіці Сербія каталог сербських компаній, які підлягають приватизації.
          З даним каталогом можна ознайомитись за посиланням:
          http://www.priv.rs/Welcome .
          Інформацію щодо здійснення іноземних інвестицій у сербську економіку можна знайти на сайті Агенції з розвитку Сербії: http://ras.gov.rs/en.


          Інформуємо, що у період з 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай Китайської Народної Республіки пройде міжнародна виставка «China International Import Expo 2018».
          Дана виставка є однією з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що в заході візьмуть участь компанії з понад 100 країн світу.
          Взяти участь у заході запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсорсинг.

Теги
admin0148
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.