Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ економіки та інвестицій інформує
 (голосів: 16)
Інформація5-03-2018, 16:58
          Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          Інформуємо, що 15-16 вересня 2018 року в Пекіні відбудеться X Ярмарок інвестицій Китаю за кордон (далі - Ярмарок) - ключовий захід закордонної інвестиційної стратегії Китаю.
          Протягом 10 років учасниками заходу є китайські інвестори та іноземні компанії з понад 100 країн світу. Загальна вартість інвестиційних проектів, які презентуються та знаходять своїх інвесторів, щорічно сягає понад 4 млрд доларів США.
          У 2017 році українська представницька делегація, яка була найбільшою з початку проведення форуму, до складу якої увійшли представники понад 40 компаній з 7 областей країни, презентувала власний стенд на Ярмарку. За підтримки організаторів ярмарку було проведено українсько-китайський бізнес-форум, який зібрав понад 200 учасників.
          Ключовою темою цьогорічного Ярмарку стане міжнародна промислова кооперація. На ярмарку буде проведено Форум міжнародних промислових потужностей, метою якого є презентація промислового потенціалу іноземних країн та можливостей для китайського бізнесу.
          В рамках заходу відбудеться українсько-китайський бізнес-форум, під час якого українські компанії матимуть змогу презентувати свої проекти китайському бізнесу, а також взяти участь у В2В переговорах.
          Ярмарок організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку. Організаційну підтримку роботі делегації надає Посольство України в Китайській Народній Республіці.
          Більш детальна інформація про вартість участі та перелік послуг ТУТ.pdf [373.31 Kb] (завантажень: 5)
          У разі виникнення питань щодо участі у Ярмарку звертатися до
співробітників ТПП України:
          Станіслави Малаховської, тел. +38 044 279 17 50, +38 067 232 92 20,
          e-mail: ems58@ukr.net.
          Андрія Голято, тел. +38 067 662 96 56, e-mail: avg-zed@ucci.org.ua
          У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити до 13.03.2018 відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

Теги
admin0396
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.