Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці та соціального захисту населення інформує
 (голосів: 8)
Інформація3-04-2018, 18:06
Підтримка внутрішньо переміщених осіб, які хочуть започаткувати підприємницьку діяльність!


          Організатор проекту - Фонд громади Житомира у співпраці із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW).
До участі у проекті запрошуються:
• внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18-60 (жінки та чоловіки), які проживають у Житомирській області;
• місцеві мешканці з Житомира та Житомирської області віком 18-60 (жінки та чоловіки), які належать до вразливих категорій населення (учасники та ветерани АТО та члени їх сім'ї, люди із інвалідністю, із хронічними захворюваннями тощо).
          Вимоги до учасників за напрямком "мікропідприємництво": є досвід підприємницької діяльності (не менше 1 року), наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ, власником якого є заявник.
          Програма передбачає видачу грантів на придбання обладнання для: самозайнятості - до 650 євро, на розвиток власного бізнесу (мікропідприємництва) - до 2500 євро (у гривні за курсом ООН на час закупівлі відповідних активів). Гранти надаються у вигляді обладнання (!)
          Як долучитися до проекту? Зателефонувати до Фонду громади Житомира за номерами телефонів: 093-718-64-¬27 (Марина), 050-712-59-70 (роб), 0412 46-10-86 (роб), 068-991-64-63 (Вікторія) та подати коротку заявку на співбесіду; e-mail: mom.zt2015@gmail.com, fondgromady.zt@gmail.com.
          Надати скан-копії наступних документів (при собі мати оригінали):
скан-копія довідки ВПО (лише для переселенців); скан-копія паспорта та ідентифікаційного номера; скан-копія свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов'язково лише для групи «Мікропідприємництво»).
          Заявки на участь у програмі приймають до 10 квітня 2018 року (включно). Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

Теги
admin0326
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.