Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці та соціального захисту населення інформує
 (голосів: 9)
Інформація4-04-2018, 15:06
Контроль за цільовим використанням державних
коштів, спрямованих на соціальні виплати


          Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради постійно проводиться реалізація державної політики щодо соціального захисту сімей з дітьми, осіб з інвалідністю та осіб похилого віку шляхом надання їм в межах норм чинного законодавства державної допомоги, житлових субсидій та компенсацій, виплата яких здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.
          Контроль за правильністю призначення і виплати державної допомоги, цільовим використанням коштів, здійснює орган соціального захисту населення безпосередньо через державних соціальних інспекторів, шляхом вибіркового обстеження сімей та перевірок, проведених на підставі інформації місцевих органів виконавчої влади, відповідних служб та організацій.
          Крім того, проводиться відповідна робота щодо перевірки цільового використання бюджетних коштів, наданих населенню у вигляді житлових субсидій.
          Станом на 01 січня 2018 року Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради має один із найвищих показників по кількості одержувачів житлових субсидій.
          У ході перевірок поданої заявниками інформації спеціалістами структурних підрозділів з питань соціального захисту населення виявлено помилки в інформації про доходи, випадки подання недостовірної інформації про майновий стан, а також приховування обставин, які впливають на право отримання соціальних виплат.
           Встановлено, що внаслідок подання громадянами та організаціями недостовірних або неповних даних станом на 01 березня 2018 року підлягало поверненню до бюджету 256,1 тисяч гривень.
          Враховуючи викладене, управління праці та соціального захисту насе-лення просить потенційних одержувачів усіх видів соціальних допомог і житлових субсидій відповідально ставитись до заповнення декларації про доходи та майновий стан при зверненні за призначенням допомоги та пам’ятати про особисту відповідальність за достовірність наданої інформації.

Теги
admin0332
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.