Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Інформація3-05-2018, 15:11
До уваги мешканців міста !


          У зв’язку з проведенням заходів приурочених вшанування подвигу захисту та визволення України з нагоди 73-ї річниці Перемоги, 09.05.2018 рух автомобільного транспорту за центральними вулицями міста буде організовано таким чином:
          - з 09.00 год. до 11.00 год. (під час урочистого зібрання громадськості) буде здійснено повне перекриття руху автотранспорту проїжджими частинами пл. Соборної, вул. Європейської та вул. Вінницької: від перехрестя пл. Соборної - вул. Житомирської до перехрестя вул. Європейської – вул. Данилівської та від перехрестя пл. Соборної - вул. Житомирської до перехрестя вул. Вінницької –вул. Одеської.
          Рух автомобільного транспорту на час перекриття спрямовано за вулицями Данилівська, С.Сідлецього, Пушкіна та Короленка.
          - з 11.00 год. до 12.00 год. (під час урочистої ходи пам’яті від пл. Соборної до військового кладовища) буде повністю перекрито рух автотранспорту вулицею Європейською від універмагу „Ювілейний” до перехрестя вул. Європейської – вул. С. Сідлецького, до перехрестя вул. С. Сідлецького – вул. Пушкіна і вулицею. Пушкіна до військового кладовища.
          Просимо врахувати вищезазначений порядок руху автомобільного транспорту 09.05.2018 автоперевізників, міські служби «радіотаксі» та водіїв приватного автотранспорту.

Організаційний комітет

Теги
admin0203
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.