Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ економіки та інвестицій інформує
 (голосів: 0)
Інформація10-05-2018, 12:20
          Відповідно до листа Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:
          17-18 травня 2018 року у м. Києві відбудеться Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України.
          Участь у форумі можуть брати керівники і представники органів державної влади, неурядові організації, дипломатичні установи та український бізнес.
          В ході заходу відбудеться обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.
          Завершенням офіційної програми Форуму стане прийняття, відкритої для підписання всіма учасниками заходу, економічної хартії представників української діаспори, що має засвідчити єдність українців всього світу в підтримці України на шляху позитивних економічних перетворень.
          Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України: https://ucci.org.ua.
За більш детальною інформацією стосовно заходу звертайтесь за телефоном: +38 044 461-98-07 або на електронну адресу: bgn-ier@ucci.org.ua.

Теги
admin0318
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.