Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Служба у справах дітей інформує
 (голосів: 1)
Інформація24-05-2018, 17:15
Відбувся обласний семінар «Контроль за станом
утримання та розвитку дітей-сиріт, дітей, позбавлених
батьківського піклування, влаштованих у сім’ї громадян»


          22 травня 2018 року на базі виконавчого комітету Бердичівської міської ради службою у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено кущовий семінар для начальників служб у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради, Андрушівської, Бердичівської, Любарської, Романівської, Ружинської, Чуднівської райдержадміністрацій та директорів відповідних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на тему: «Контроль за станом утримання та розвитку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих у сім’ї громадян».
          Привітав учасників заходу міський голова м. Бердичева В. К. Мазур.
          Начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей облдержадміністрації Пастушенко Л.М. та начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Піка Т.М. інформували про організацію роботи щодо розвитку форм сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснення соціального супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу відповідно до державних стандартів.
          Досвідом роботи з даного питання поділилися начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради Василівська С.Л. та директор Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ковалик Т.В.
Було презентовано відеоролик про прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу м.Бердичева.
          Для прийомних батьків та батьків-вихователів психолог відділу методичного забезпечення соціальної роботи Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сторожук Л.В. проведено тренінг на тему «Емоційна обізнаність та подолання вигорання».
          Відбулося активне обговорення та обмін досвідом серед учасників семінару, окреслено подальший план дій з метою реалізації державної політики в сфері соціального захисту прав дітей.

Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує

Теги
admin0652
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.