Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці та соціального захисту населення інформує
 (голосів: 0)
Інформація31-05-2018, 16:37
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ
РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ!


          Постановою КМУ від 04.04.2018 р. №239 внесено зміни до Постанови КМУ від 21.06.2017 р. «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності».

          Соціальною та професійною адаптацією учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності можуть скористатися всі учасники (працюючі, непрацюючі, безробітні, військовослужбовці, працівникі усіх силових структур, тощо), яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни та постраждалого учасника Революції Гідності.
          Заходи із професійної адаптації спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності, як складова адаптація до життя у мирних умовах, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

          Надання послуг професійної адаптації здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, одноразово в порядку черговості.

          Для отримання послуг професійної адаптації необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердичівської міської ради за адресою: вул. Європейська, 83 (каб.№2) тел. 2-51-61
із відповідною заявою та документами (посвідчення учасника АТО; посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності, документ, що підтверджує безпосередню участь в АТО; індивідуальна програма реабілітації (для інвалідів війни) паспорт; іден.код).
Управління праці та соціального захисту населення
виконавчого комітету Бердичівської міської ради

Теги
admin0400
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.