Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ комунальної власності та земельних відносин інформує
Інформація29-08-2018, 17:07
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення
Бердичівської міської ради «Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради
від 29.01.2015 № 1002 «Про затвердження Положення про управління комунальним
майном територіальної громади м.Бердичева»


          Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Бердичівської міської ради повідомляє про оприлюднення з 29 серпня 2018 року на офіційному веб-порталі міста Бердичева за електронною адресою: www.berdychiv.com.ua у розділі «Економіка»- «Регуляторна політика» проекту рішення Бердичівської міської ради «Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 29.01.2015 № 1002 «Про затвердження Положення про управління комунальним майном територіальної громади м.Бердичева» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
          Проект рішення Бердичівської міської ради розроблено з метою реалізації вимог Закону України від 18 січня 2018 року №2269-VІІІ «Про приватизацію державного і комунального майна», визначення процедури надання орендарю згоди на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна.
          Зауваження та пропозиції до проекту приймаються розробником цього проекту - відділом комунальної власності та земельних відносин протягом місяця з дня оприлюднення, просимо їх надсилати на адресу: пл.Центральна,1, каб. №75, м.Бердичів, 13300, Відділ комунальної власності та земельних відносин. Адреса електронної пошти (e-mail: vkvzv@ukr.net).

Теги
admin0334
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.