Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці та соціального захисту населення повідомляє
 (голосів: 0)
Інформація29-08-2018, 17:23
Шановні мешканці м. Бердичева, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи!          Згідно з пунктом 4 статті 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII постраждалим особам, віднесеним до категорії 1, надаються гарантовані державою пільги на позачергове щорічне безоплатне забезпечення санаторно-курортними путівками.
          Так, управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2018 році взято 55 постраждалих осіб віднесених до категорії 1.
          На реалізацію бюджетної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за напрямом «Оплата санаторно-курортного лікування громадян, віднесених до категорії 1» передбачено видатки для м. Бердичева у сумі 184194,00 грн., тобто у поточному році можливо оздоровити лише 27 осіб вказаної категорії ( 49% від потреби).
          Пунктом 12 порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.16 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено, що громадяни, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю забезпечуються путівками шляхом надання грошової допомоги відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості в межах бюджетних призначень.
          У разі збільшення видатків за вказаною програмою буде оздоровлено громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, у порядку черговості.
          Додатково інформуємо про те, що вказана категорія осіб в термін до 15 жовтня 2018 р. має звернутися у кабінет 23/3 управління праці та соціального захисту населення (м.Бердичів, вул. Європейська, 83) для написання заяв для забезпечення санаторно-курортного лікуванням у 2019 році.

Теги
admin0344
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.