Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відбулися заходи з нагоди Дня усиновлення
Інформація28-09-2018, 16:28
30 вересня - День усиновлення в Україні. В цей день уся країна вшановує людей, які стали батьками для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
З метою привернення уваги громадськості до проблем зазначеної категорії дітей, забезпечення їх прав та інтересів, популяризації усиновлення, позитивного досвіду влаштування на виховання в сім’ї бердичівлян, 28 вересня спеціалістами служби у справах дітей спільно з фахівцями Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію «Усиновлення – це любов назавжди!».
Цього ж дня, в актовій залі виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбулося засідання круглого столу для новопризначених опікунів, піклувальників та прийомних батьків на тему: «Захист прав дітей – пріоритет держави».
У засіданні круглого столу взяли участь представники структурних підрозділів виконавчого комітету Бердичівської міської ради: служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти і науки, Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Бердичівського відділу поліції, Державної виконавчої служби.
На заході обговорено ряд питань щодо захисту законних прав та інтересів дітей, зокрема: про відповідальність за життя і здоров’я дітей, соціальну допомогу сім’ям з дітьми, забезпечення всеобучу, оздоровлення дітей пільгових категорій, зміни у законодавстві щодо стягнення аліментів, психологічні особливості конфлікту у підлітків, їх причини, основні шляхи вирішення конфліктів між батьками та підлітками та ін.
Одночасно обговорювалися питання розвитку сімейних форм виховання: опіки/піклування, прийомних, патронатних сімей, дитячого будинку сімейного типу, наставництва.
Приємно вразив учасників заходу перегляд відеоролику про позитивний досвід виховання дітей у прийомних сім’ях м.Бердичева.
Усі прийомні батьки, опікуни та пілувальники отримали подарунки та вітання від міської влади з нагоди свята.
Відбулися заходи  з нагоди Дня усиновлення Відбулися заходи  з нагоди Дня усиновлення Відбулися заходи  з нагоди Дня усиновлення Відбулися заходи  з нагоди Дня усиновлення

Теги
admin0225
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.