Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Засідання виконавчого комітету
Інформація2-10-2018, 09:50
01.10.2018 відбулося засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради на якому поряд з питаннями, які виносились на розгляд виконкому, розглядалося питання щодо діяльності міського комунального підприємства «Бердичівводоканал».
За пропозицією міського голови, враховуючи надзвичайну важливість підприємства, це питання було поставлено першим. Перед початком засідання міський голова представив нового керівника МКП «Бердичівводоканал» Ейсмонта Миколу Миколайовича, який є корінним бердичівлянином, має інженерно-технічну освіту та відповідний досвід роботи.
З аналізом про роботу підприємства виступив заступник міського голови Онофрійчук Сергій Петрович, який проаналізував діяльність усіх структурних підрозділів комунального підприємства. Критичні зауваження прозвучали щодо діяльності деяких з них, в першу чергу тих, які відповідають за фінансовий стан підприємства. Було проінформовано, що водоканал не бюджетна організація і її доходи формуються від продажу товарної продукції, а її вартість складається із складових витрат.
Після виступу заступника міського голови було надано слово керівникам структурних підрозділів МКП «Бердичівводоканал». Найбільше зауважень прозвучало щодо роботи із боржниками за послуги водопостачання та водовідведення. Особливій критиці було піддано роботу служби обліку (абонентський відділ), який відповідає за збір коштів для підприємства. На жаль, робота тих підрозділів, які відповідають за роботу з платниками, вкрай недостатня. Тому, роботу цього відділу було запропоновано визнати незадовільною. Також критичні зауваження були на адресу юридичної та економічної служби.
Керівнику підприємства рекомендовано вжити організаційні заходи для покращення роботи структурних підрозділів, в тому числі і вищенаведених.
Міський голова повторно наголосив, що підприємство має функціонувати за кошти від реалізації продукції згідно встановлених економічно обґрунтованих тарифів.Заяви деяких окремих місцевих політичних та громадських діячів, про зниження тарифів носять популістський характер. Якби вони сьогодні прийшли на засідання виконавчого комітету, вникли в роботу підприємства та складових тарифу, то можливо змінили б свою думку.
Звичайно, міська влада ні в якому разі не усувається від питань роботи МКП «Бердичівводоканал», навпаки, сьогоднішній їх розгляд стає підтвердженням того, що ми разом і ці проблеми наші спільні, і спільно ми будемо їх вирішувати виділяти з міського бюджету кошти на капітальні роботи, придбання обладнання, будівництво нових водогінних та каналізаційних мереж.
Одним з таких проявів підтримки є рішення сесії міської ради про участь в конкурсі на відбір проектів НЕФКО по заміні головних магістральних водогонів по місту Бердичів на суму орієнтовно 40,0 млн. грн.
По завершенню обговорення було прийнято відповідне рішення з врахуванням пропозицій для того, щоб його виконання покращило роботу підприємства. Але вона може бути успішною, якщо на підприємстві буде командний дух роботи, працівники будуть вболівати за свою ділянку роботу, що в кінцевому результаті вплине на успішну діяльність МКП «Бердичівводоканал» і на якість послуг з водопостачання та водовідведення.
Теги
admin0244
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.