Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ економіки та інвестицій інформує
 (голосів: 0)
Інформація2-11-2018, 17:04
          Відповідно до листа Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:

          У період з 06 по 08 листопада 2018 року в м. Києві (Броварський проспект, 15, територія виставкового центру) відбудеться XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс: сьогодення та майбутнє».
          У рамках форуму:
          Галузева експозиція «ПЕК України» за участю державних компаній, які працюють у сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії.
          XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2018» (електротехнічне, енергетичне устаткування, електричні підстанції, лінії електропередачі, кабелі, проводи, промислова світлотехніка, автоматизація, КВПіА).
          ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY EXPO-2018» (бурильні установки, прохідницькі та очисні комплекси, шахтна та кар’єрна спецтехніка, гірничозбагачувальне обладнання, вентиляторні та компресорні установки, автоматизація, засоби індивідуального захисту та безпеки гірничих робіт).
          ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО – 2018» (бурові установки, устаткування для ремонту та експлуатації свердловин, насосна і компресорна техніка, нафтогазопроводи, арматура, автоматизація, КВПіА, нафтогазопереробка, нафто газосховища, пожежна і екологічна безпека).
          Ділова програма Форуму присвячена питанням підвищення рівня енергетичної безпеки країни, реформування ПЕК та залучення інвестицій, модернізація енергетичних об’єктів.
          За додатковою інформацією звертатись за тел.: (0 44) 201-11-57/67/78 ТОВ «МВЦ», e-mail: Lyudmila@iec-expo.com.ua сайт http://www.iec-expo.com.ua.

Теги
admin0343
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.