Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відділ економіки та інвестицій інформує
 (голосів: 0)
Інформація26-11-2018, 11:45
          Відповідно до листа Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА, повідомляємо про наступне:

          Про виставку «IRAN EXPO 2018»
          З 13 по 16 грудня 2018 року у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться III виставка експортних можливостей Ірану «IRAN EXPO 2018».
Організатори заходу компенсують для 5-ох представників України: 2 ночі та 3 дні перебування у 5-ти зірковому готелі, трансфер з аеропорту до готелю, з готелю до виставки, організацію бізнес-зустрічей, харчування, відвідання промислових виробництв, ознайомчу туристичну екскурсію по Тегерану. Учасники-відвідувачі виставки самостійно сплачують вартість авіа квитків та візові збори.
          Передбачається, що у виставці візьмуть участь понад 400 експортно- орієнтовних компаній Ірану та близько 800 іноземних підприємців з 50-60 країн світу. З метою ознайомлення з можливостями та потенціалом іранського ринку для участі у виставці запрошуються українські компанії.
          Для участі у заході слід зареєструватися на сайті організаторів www.irantsn.com до 01.12.2018 року. Контакти організаторів: e-mail: info@irantsn.com.

          Щодо Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості
          27 листопада 2018 року Асоціація «Уклегпром» проводитиме Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості, під час якого буде презентовано інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних замовників та прийнято консолідовано позицію з вирішення галузевих проблем.
          До участі у З’їзді запрошено керівників галузевих підприємств з усіх регіонів України, представників освітніх установ, громадських і бізнес-об’єднань, інвестиційних фондів, банківських установ, ЗМІ, а також керівництво держави, державних органів виконавчої влади, ОДА, народних депутатів, потенційних замовників продукції промислово-корпоративного призначення (формений, спеціальний, професійний, корпоративний одяг і взуття, постільна білизна, засоби захисту, технічний текстиль тощо).
          З’їзд - можливість підвищити заінтересованість, поінформованість запрошених замовників, інвесторів та споживачів про впровадження нових технологій і потенціал вітчизняних виробників для налагодження прямих бізнесових контактів, нарощування обсягів виробництва продукції. У рамках заходу підприємства мають можливість презентувати новітні розробки, впроваджені технології, експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення, професійних колекцій одягу, взуття тощо для потенційних замовників - відомств (організацій), що є учасниками державних і публічних галузевих закупівель. Просимо надавати пропозиції згідно з Програмою (додається [136.21 Kb] (завантажень: 0)).
          Запрошуємо прийняти участь у роботі Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості та повідомити про рішення до 20 листопада 2018 року. Реєстрація (ПІБ, назва підприємства, посада, контактний телефон) за тел. 044 528-14-24, на e-mail: ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua або анкету.

Теги
admin0339
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.