Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці та соціального захисту населення повідомляє
 (голосів: 0)
Інформація31-01-2019, 11:29
Шановні керівники підприємств та організацій,
представники профспілок!

ЗАКЛЮЧЕННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ


          Управління праці та соціального захисту населення Бердичівської міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які використовують найману працю, голів профспілкових комітетів та представників від трудових колективів м. Бердичева, з рекомендацією щодо початку колдоговірної кампанії з укладення або внесення змін та доповнень до діючих колективних договорів на 2019 рік.

          Колективний договір, угода укладаються на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов'язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавців, може доповнювати своїми локальними гарантіями норми трудового законодавства.

          Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

          Умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними, і забороняється включати їх до договорів і угод.

          При розробці колдоговорів обов’язково мають бути додержані в якості мінімальних гарантій норми законодавства про працю, а також положення Генеральної, галузевих угод, територіальних угод.

          Необхідність укладення колективного договору визначається тим, що до нього обов’язково включають норми, які, згідно з чинними законодавчими актами, мають бути закріплені і конкретизовані тільки в цьому локальному нормативному акті, наприклад, згідно з ст.115 КЗпП України – строки виплати заробітної плати; статей 7 та 8 Закону України «Про відпустки» - конкретна тривалість щорічних додаткових відпусток за роботу із шкідливими і важкими умовами праці, за особливий характер праці; ст. 20 Закону України «Про охорону праці» – розробка комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, визначення обсягів та джерел фінансування зазначених заходів тощо.


           За консультативною допомогою щодо укладення колективних договорів звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 83, каб. № 2, тел. 2-51-61.

Теги
admin0290
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.