Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці та соціального захисту населення повідомляє
 (голосів: 0)
Інформація12-03-2019, 12:28
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗМІНИ ВИПЛАТИ
ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З БЕРЕЗНЯ 2019


          Починаючи з березня 2019 року житлові субсидії будуть виплачуватися громадянам – одержувачам житлових субсидій двома механізмами монетизації, які працюватимуть паралельно, у готівковій і грошовій формі.
          Громадяни – одержувачі житлових субсидій, які звернулися за субсидією уперше з 01 січня 2019 року житлові субсидії будуть отримувати у грошовій формі. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS – повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку. Цим сім’ям не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.
          З березня 2019 року громадянам, які одержують житлові субсидії з початку опалювального сезону 2018 року, виплату житлових субсидій буде переведено в готівкову форму.
Громадянам – одержувачам житлових субсидій, які не одержують пенсію, виплата усієї суми призначеної субсидії для сплати ними житлово-комунальних послуг буде перераховано готівкою через АТ «Ощадбанк».
          З березня 2019 року кошти можна отримати у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк», а громадянам – одержувачам житлових субсидій, які одержують пенсію, субсидія буде виплачуватися одночасно з пенсією.

Теги
admin0199
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.