Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради
Інформація9-07-2019, 16:08
05 липня 2019 року відбулося перше засідання міської координаційної ради з питань гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, створеної при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради, головою якої є заступник міського голови Адаменко Валентина Василівна.
В роботі засідання прийняли участь члени координаційної ради відповідно до затвердженого складу, голова постійної комісії охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики депутат міської ради Левандовський Володимир Павлович.
Головними питаннями для розгляду на засіданні були:
- Основні напрямки забезпечення реалізації державної сімейної, демографічної, гендерної політики, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми у місті Бердичеві у 2019 році.
- Розроблення міського плану заходів з питань реалізації державної сімейної, демографічної, гендерної політики, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2019-2020 рр.
- Забезпечення координації діяльності суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, в рамках Порядку взаємодії, затвердженого постановою КМУ від 22.09.2018 р. № 658, та своєчасного інформування суб’єктів.
- Демографічна ситуація в місті Бердичеві.
- Реалізація законодавчо визначених норм щодо осіб, які вчиняють домашнє насильство у сім’ї, Бердичівським відділом поліції.

- Організація та стан виконання ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству у сім’ї» в рамках роботи Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у І півріччі 2019 року.

- Розгляд питання щодо утворення та організації діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

- Повноваження служби у справах дітей у сфері запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дітей згідно з чинним законодавством.

- Забезпечення включення до навчально-виховного процесу виховної роботи із запобігання та протидії домашньому насильству.
- Про організацію та стан виконання ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству у сім’ї» в рамках роботи КНП «Бердичівська міська лікарня».
За результатами проведеного засідання заплановані міські заходи з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2019-2020 рр.


Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради Відбулось засідання Бердичівської міської координаційної ради

Теги
admin0165
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.