Сайт м. Бердичева
 (голосів: 1)
Інформація30-07-2019, 08:47
Людина – не товар!


          У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Цей день визначений не лише для підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему, а й як заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
          Саме з цією метою на базі Бердичівського міського центру зайнятості управлінням праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради 25 липня 2019 року організовано інформаційну зустріч із безробітною молоддю міста.
          До участі у круглому столі були залучені суб’єкти взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми: Бердичівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
          Учасниками заходу надано інформацію безробітній молоді про ситуацію із торгівлею людьми, дітьми, зовнішніми та внутрішніми причинами виникнення даної проблеми; про те, які права порушуються в ситуації торгівлі людьми, як захистити себе від шахрайства та не потрапити до рук торгівців людьми, сформувати навички безпечної поведінки, обачності та спостережливості. Акцентовано увагу на нелегальній трудовій міграції, прикладах цього ганебного явища у суспільстві.
          Додатково ознайомлено присутніх із процедурою надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми та встановленням відповідного статусу.

Інформація
Інформація
Інформація

Теги
admin0109
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.