Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Інформація6-09-2019, 13:52
До уваги керівників підприємств, установ, організацій, що скидають
свої стічні води до системи каналізації міста Бердичева!          В зв’язку з прийняттям Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бердичева в новій редакції, виконавчий комітет Бердичівської міської ради запрошує на нараду керівників підприємств, установ усіх форм власності, суб’єктів господарювання на яких поширюються вимоги даних Правил в частині необхідності встановлення ними локальних очисних споруд в тому числі і жировловлювачів.
           Нарада відбудеться 24.09.2019 о 15.00 год. в актовій залі приміщення Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1.

          З рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 25.06.2019 №190 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бердичева в новій редакції» з додатками можна ознайомитися на офіційному порталі міста http://www.berdychiv.com.ua/ або за посиланням http://www.berdychiv.com.ua/rshennya/vikonavchiy-komtet/7062-perelk-rshen-vikonavchogo-komtetu-priynyatih-na-zasdann-25062019.html ://http://www.berdychiv.com.ua/rshenny...-25062019.html

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.