Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Інформація11-09-2019, 09:32
Зухвалі крадіжки на ТОВ КЕС погрожують обернутися екологічною катастрофою


          Протягом тривалого часу на ТОВ КЕС невідомі викрадають напірний трубопровід, що пролягає від головної насосної станції до станції біологічної (територія Осиківської сільської ради). Зникло не мало не багато 5 км труб. Про це на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій повідомив директор підприємства Анатолій Григорук. На неодноразові звернення до поліції, продовжив, надали відповідь, що відкрито кримінальну справу. Тим часом красти не припинили (більш того, крадії вже не раз гналися за тими, хто виявляв особливу цікавість до їхніх дій). Тож і звернувся директор до членів комісії: якщо, мовляв, зловмисники перейдуть до діючого трубопроводу – бути екологічній катастрофі.
          Про те, що скоєно крадіжку правоохоронців повідомляють не одразу, а, бува, через два-три тижні, констатував представник місцевої поліції. Загалом, резюмував, доказова база у даному випадку відсутня.
          Неважко уявити, чим загрожує зникнення напірного колектору, у свою чергу, звернув увагу присутніх міський голова. Невже ніхто (у тому числі й такі активні борці за екологію) не бачить, що якась техніка щось риє? 600 мм чавунна труба, 16 мм товщина, на глибині 1-1,5 м – таке лопатою не відкопаєш і у руках не понесеш…
          ТОВ КЕС і поліція мають узгодити спільні дії та поставити крапку у цій справі, заявив Василь Мазур. Що буде, коли колектор зникне, припустимо, напередодні якоїсь визначної дати чи події (досвід подібних «сюрпризів» вже є)? Існують приймальні пункти і хтось же ж має контролювати, що у них приймають?
          Те, що ця справа – у компетенції поліції, однозначно, продовжив міський голова, але у даному випадку виникає питання екологічної безпеки, тож відповідні звернення мають лягти на столи і в СБУ, і у прокуратурі.

Інформація
Інформація
Інформація


Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.