Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Інформація12-09-2019, 10:27
ІНФОРМАЦІЯ
Міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна


          Назва об’єктів оцінки:
          1. Нежитлове приміщення міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича площею 79,7 м2 за адресою: м. Бердичів, площа Мистецька, 1.
          2. Нежитлове приміщення міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича площею 45,9 м2 за адресою: м. Бердичів, площа Мистецька, 1.
          3. Нежитлове приміщення міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича площею 29,4 м2 за адресою: м. Бердичів, площа Мистецька, 1.
          4. Нежитлове приміщення міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича площею 1,4 м2 за адресою: м. Бердичів, площа Мистецька, 1.
          5. Частина холу третього поверху міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича площею 389,1 м2 за адресою: м. Бердичів, площа Мистецька, 1.
          Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки 31.08.2019. Замовник та платник робіт з оцінки – Міський Палац культури ім. Шабельника О.А.
          До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єктів оціночної діяльності, виданого відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
          Претенденти подають конкурсну документацію, яка відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 в редакції, затвердженій наказом ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650 (далі – Положення), складається з:
          конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (не більше 5 календарних днів). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;
          документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів (завірені належним чином), які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (додаток 3 до Положення);
          підтвердних документів: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 до Положення); інформація про претендента (додаток 5 до Положення); копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єктам оцінки; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки об’єкта.
          Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єктів (№1, №2, №3, №4, №5) – 1681,00 грн. Подібними будуть вважатися приміщення, частини будівель.
          Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів та обов’язковим зазначенням об’єкта, на який подається конкурсна документація, що містяться в конверті.
          У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
          Конкурсна документація подається до відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м. Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 75.
          Конкурс відбудеться 27 вересня 2019 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 16.
Телефон для довідок: (04143) 2-21-51.

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.