Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення інформує
 (голосів: 0)
Інформація4-10-2019, 14:29
Про зміни у Порядку повідомної реєстрації галузевих
(міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів


          З метою сприяння проведенню соціального діалогу управління праці, сім'ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради звертає увагу керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, розташованих на території міста Бердичева, голів профспілкових комітетів та представників трудових колективів на необхідність виконання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки. Водночас, повідомляємо про зміни у Порядку повідомної реєстрації колективних договорів ( в редакції постанови КМУ від 21 серпня 2019 № 768) Постанови КМУ від 13.02.2013 р. № 115.
          На повідомну реєстрацію подається один примірник угоди, колективного договору, змін та доповнень до них разом з додатками та супровідним листом.
          Пропонується три варіанти подання документів на реєстрацію:
- оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками ;
- оригінал електронного документа з пов'язаними з ним кваліфікованими електронними підписами ;
- електронна (сканована) копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

          Текст колективного договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється за винятком інформаціі, доступ до якої обмежено його сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.
          Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію угоди, договору, змін і доповнень до них суб'єкта, який подав на реєстрацію цей документ.
          Звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику угоди, договору, змін і доповнень до них і не повертає його сторонам.
          Реєструючий орган зберігає поданий примірник документу до заміни новою угодою або колективним договором.

          За консультативною допомогою щодо укладення колективних договорів звертатися до управління праці, сім'ї та соціального захисту населення за адресою: м.Бердичів, вул. Європейська, 83, каб. № 2, тел. 2-51-61.

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.