Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення інформує
 (голосів: 0)
Інформація4-10-2019, 16:34
Новий порядок здійснення державного контролю за
додержанням законодавства про працю


          Кабінет Міністрів України постановою від 21 серпня 2019 року №823 затвердив новий порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.
          Відповідно до постанови інспекторами праці органів місцевого самоврядування здійснюються заходи контролю за додержанням законодавства про працю у формі інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань з питань:
• своєчасної та у повному обсязі оплати праці;
• дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці;
• оформлення трудових відносин.
          Постанова передбачає право інспектора праці, за наявності службового посвідчення, самостійно і в будь-яку годину доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити до будь-яких виробничих, службових, адміністративних приміщень об’єкта відвідування, де використовують найману працю.
          Про проведення інспекційного відвідування інспектор праці повідомляє об’єкту відвідування або уповноваженій ним посадовій особі.
          Про проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин інспектор праці повідомляє об’єкту відвідування або уповноваженій ним посадовій особі, якщо тільки він не вважатиме, що таке повідомлення може завдати шкоди інспекційному відвідуванню.
          Тривалість інспекційного відвідування, невиїзного інспектування не може перевищувати 10 робочих днів.
          За результатами інспекційного відвідування або невиїзного інспектування складаються акт інспекційного відвідування (невиїзного інспектування), і в разі виявлення порушень вимог законодавства про працю - припис щодо їх усунення.
          У разі виконання припису в установлений у ньому строк заходи до притягнення об’єкта відвідування до відповідальності не вживаються, але за використання праці неоформлених працівників заходи щодо притягнення до відповідальності вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування або невиїзного інспектування.

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.