Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення інформує
 (голосів: 0)
Інформація10-10-2019, 08:56
Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого
комітету Бердичівської міської ради повідомляє!


          За даними Головного управління статистики у Житомирській області середня заробітна плата по місту за ІІ квартал 2019 року становила 7386 грн. Це найнижчий показник серед міст області.
          В реаліях сьогодення недостатньо виплачувати заробітну плату в мінімальних розмірах. Праця повинна бути достойно оцінена. Однією із складових дотримання вимог чинного законодавства про працю є недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий день (за умови відпрацювання повного дня).
          Виплата заробітної плати в «конвертах» позбавляє працюючих таких соціальних гарантій, як: оплата тимчасової непрацездатності; виплата втраченого заробітку у зв’язку з втратою працездатності у разі нещасного випадку на виробництві, тощо. Від розміру заробітної плати та сплаченого з неї єдиного соціального внеску залежить розмір допомоги по безробіттю, пенсії за віком, по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника.
          Шановні роботодавці! Управління рекомендує вжити всіх можливих заходів з метою додержання трудового законодавства щодо нарахування та виплати заробітної плати.

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.