Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Бердичів пам’ять збереже!
 (голосів: 0)
Інформація14-10-2019, 16:36
14 жовтня Україна з гордістю говорить про тисячі своїх синів та доньок, котрі стали на її захист, у ній згадують славні часи козацтва та звертаються у молитвах до Божої Матері, аби захистила від кривдників. Разом із країною вдячний своїм оборонцям й Бердичів. У ньому переконані: на прикладах Героїв новітньої України – загиблих і живих – виховуватимуть ще не одне покоління Незалежної. Місто робить перші кроки зі збереження пам’яті про тих земляків, котрі у боях із ворогом увійшли у безсмертя: за ініціативи міського голови Василя Мазура, були зібрані матеріали, що склали збірку «Бердичів пам’ять збереже!» Не забути подвиг загиблих, не забути тих, чиї серця умилися кров’ю й сльозами від страшної звістки… Тому й намагаються у Бердичеві якомога частіше збирати разом родини чоловіків, котрі вже ніколи не повернуться зі сходу України. Не пам’ятатимемо – не матимемо майбутнього: ця істина сьогодні очевидна, як ніколи…
Кулі – вони, як дівчата, примхливі – обирають найкращих, підлість послідовна, як геометрія – обирає найчесніших… Захисники України свідомо вирушили з домашнього затишку до смертельної небезпеки – так закарбувалася їхня мужність. Вони вмерли за Україну та за свій народ – цим заслужили собі безсмертя. Прості, здавалося б, солдати вони сотворили життя для мільйонів, віддавши натомість своє життя – так стали Героями. Обов’язок та місія нині живих – аби жодна матір не відчула, що смерть забрала її сина даремно.
На це, з-поміж іншого, особливу увагу звернув присутній у Центральній міській бібліотеці на зустрічі з родинами загиблих героїв міський голова Василь Мазур. Ці хлопці народжувалися, зростали і жили поруч із кожним з нас, нагадав, і коли настав час взяти до рук зброю, вони не кинулися шукати можливості не піти до зони АТО – вони пішли захищати українців. Як і багато хто, мали батьків, дружин, дітей, але ніхто не заявив, мовляв, він потрібен тут. Нерідко верталися додому з пораненнями, але, ставши на ноги, знову вирушали до своїх побратимів. Інакше для них і бути не могло. Звісно, батьківська рана не загоїться, розуміє Василь Мазур, але місто не повинно стомлюватися пам’ятати своїх героїв. Більш того, додає, бердичівляни повинні знати, як жили їхні загиблі земляки, де навчалися, як працювали, любили, співали… Лише так Бердичів і вся країна матимуть майбутнє.
Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!
Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!Бердичів пам’ять збереже!

Теги
admin0120
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.