Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » У місті працюють фахівці із соціальної роботи
 (голосів: 10)
Інформація16-11-2012, 17:04
Про діяльність фахівців із соціальної роботи Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щоденно стає все більш відомо жителям міста Бердичева.
Понад 1200 сімей, в яких виховуються діти, відвідано протягом вересня – листопада поточного року, виявлено ряд сімей, які перебувають на ранніх етапах сімейних криз, складних життєвих обставинах.
Фахівці налагоджують контакти з людьми, які проживають на закріпленій за ним території, проводять вуличні акції, заходи в навчальних закладах, студентських гуртожитках. Приємно, що люди з довірою ставляться до спеціалістів центру, телефонують, повідомляючи свої проблеми, інформацію про протиправну поведінку тих, чи інших людей, безвідповідальних батьків, звертаються безпосередньо до центру соціальних служб.
Фахівці із соціальної роботи проводять в усіх мікрорайонах міста молодіжні акції, заходи, активно співпрацюючи з медиками, працівниками інших служб, правоохоронних органів, благодійних фондів, організацій, адже лише спільними зусиллями ми зможемо створити сприятливі умови для вирішення соціальних проблем.
У місті працюють фахівці із соціальної роботи
У місті працюють фахівці із соціальної роботи
У місті працюють фахівці із соціальної роботи
У місті працюють фахівці із соціальної роботи

Теги
admin0916
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.