Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Міська рада » Депутатська діяльність » Олексій Побережний успішно завершив черговий курс навчання в Інституті політичної освіти
 (голосів: 0)
Наприкінці березня 2018 року в Харкові відбулася Програма навчання депутатів місцевих рад «Посилення місцевої демократії. Гуманітарна сфера». Організатор заходу - Інститут Політичної Освіти та Національний Фонд на Підтримку Демократії (National Endowment for Democracy). Серед учасників було лише два депутата з Житомирщини. Одним з них став голова постійної комісії охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики Бердичівської міської ради Олексій Побережний (фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»).
В ході навчання розглянуто питання децентралізації сучасної освіти, законодавче підґрунтя її функціонування в Україні та роль органів місцевого самоврядування в забезпеченні надання освітніх послуг територіальній громаді. Актуальним для нашого міста Бердичева залишається тема публічності витрачання коштів на утримання закладів освіти. Крім того, учасники навчальної програми ознайомилися з успішними практиками стратегічного планування в гуманітарній сфері та використання новітніх методів спілкування з громадськістю.
Депутат-свободівець Олексій Побережний високо оцінив рівень заходу та лекторів залучених Інститутом політичної освіти: «В наших реаліях місія навчання депутатів та забезпечення їх готовності до сучасних викликів, перед якими стоїть місцеве самоврядування в Україні лежить на кожному представнику громади персонально. Я вже не вперше використовую будь-яку нагоду здобути нові знання, ознайомитися з новітніми світовими та ефективними практиками. Бердичеву критично не вистачає молодих, енергійних, досвідчених кадрів та сучасного бачення розвитку міста і його гуманітарної сфери зокрема. Зміни обов’язково скоро прийдуть в наше місто і ми маємо бути до цього готовими. Світ вже давно випереджає нас, а ми змушені його наздоганяти і не допускати їхніх помилок»
Олексій Побережний вже вдруге бере участь в заходах Інституту політичної освіти. Вперше, він став учасником навчальної програми для депутатів місцевих рад у грудні 2016 року в місті Тернополі. Усі фінансові питання пов’язані з курсом, забезпечуються організаторами та не призвели до витрат місцевого бюджету міста Бердичева.
Олексій Побережний успішно завершив черговий курс навчання в Інституті політичної освіти
Олексій Побережний успішно завершив черговий курс навчання в Інституті політичної освіти

Теги
admin0297
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.