Сайт м. Бердичева
Освіта12-09-2019, 16:25
У бердичівському ліцеї № 15 навчилися жити без сміття і прагнуть навчити цьому громаду
Zero Waste School у Бердичеві

Тегі
admin0103
Освіта21-05-2019, 09:11
Оголошення
Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради
про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності

Тегі
admin0272
Освіта1-02-2019, 15:21
Завершено конкурс
на посади педагогічних працівників комунальної установи
«Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр»
Бердичівської міської ради

Тегі
admin0188
Освіта29-04-2016, 09:29
До уваги учасників ЗНО 2016!

5 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання!

5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.
На інформаційних сторінках учасників уже розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.

Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО, що розміщені на сайті.

Допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

Тегі
admin0471
Освіта2-02-2016, 15:35
З 01 лютого до 04 березня 2016 року здійснюється реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО). Для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Особи, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2016 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з наступних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів. Зверніть увагу, що обов’язковим є проходження ЗНО з таких дисциплін як українська мови і література та історія України або математика (за вибором особи). Результати ЗНО з цих предметів будуть зараховані випускникам шкіл як державна підсумкова атестація.

Особа, яка є учнем (слухачем, студентом) професійно-технічного, вищого навчального закладу, що здобуває повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або випускником загальноосвітнього навчального закладу минулих років для здійснення реєстрації обов’язково повинна мати:

Тегі
admin0451
Освіта2-02-2016, 14:54
Пройшов семінар-практикум практичних психологів дошкільних навчальних закладів 26.01.2016 року на базі дошкільного навчального закладу №16 «Ялинка» згідно плану роботи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбувся семінар-практикум для практичних психологів дошкільних навчальних закладів на тему: «Розвиток емоційно-вольової сфери у дітей старших дошкільних груп в умовах Державного стандарту дошкільної освіти».

Ковальчук Т.В., практичний психолог ДНЗ №16, ознайомила колег з основними положеннями Держстандарту дошкільної освіти України, що стосуються розвитку емоційно-вольової сфери, класифікацією емоцій та емоційних станів; особливостями розвитку емоційної сфери дітей старшого дошкільного віку; розвитком емоційно-вольової сфери дошкільників. Фахівці визначити поняття «емоції», «почуття», «настрій», «воля», «позитивні емоції», «негативні емоції», сформували навички діагностики та корекції відхилень в емоційно-вольовій сфері малюків.

Тегі
admin0633
Освіта3-12-2015, 09:35
У місті пройшов Тиждень психологіїВідповідно до плану роботи психологічної служби управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради на 2015-2016 навчальний рік із 23 по 27 листопада 2015 року на базі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста проведено Тиждень психології.

Основною метою заходу є популяризація психологічних знань та досвіду роботи працівників психологічної служби серед учасників навчально-виховного процесу.

Практичними психологами та соціальними педагогами міста проведено низку заходів із застосуванням передових психолого-педагогічних технологій і методик: семінари-практикуми, круглі столи, корекційно - розвивальні заняття «Організація діагностичної та корекційно - розвивальної роботи практичного психолога по психологічному супроводу дітей дошкільного віку» (ДНЗ №15, Лакізюк О.Ю., ДНЗ №7 Безпала О.Л.), «Профілактика торгівлі людьми в системі роботи практичного психолога школи» (БМГГ №2, Матвієнко О.В., ЗОК №14 Поліщук О.П.), «Стан емоційно-вольової сфери особистості в умовах травматичного та посттравматичного періоду» (НВК №10, Огороднійчук Ю.Й., ЗОШ №5 Єрмакова С.В.), «Формування гендерної культури вихователя» (ДНЗ №17, Поліщук Т.В., Трофімова Л.М.), «Використання арт-технологій у роботі практичного психолога» (ДНЗ №27, Ващук Н.О.), «Розвиток пізнавальної сфери майбутніх першокласників» (ДНЗ №5, Грищук Н.М., Кнауб А.Ф.), ігровий тренінг «Соціально-психологічні моніторингові дослідження» (БМЛ №15, Кравченко М.В., Соколовська Л.В.).

Тегі
admin0611
Освіта3-12-2015, 09:27
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед випускників шкіл щодо формату ЗНО-2016, реєстрації учасників ЗНО та їх участі в проведенні тестування управлінням освіти виконавчого комітету Бердичівської міської ради 25 листопада 2015 року на базі ЗОШ№1, НВК №4 та №10 було організовано зустріч працівників Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (далі - ВРЦОЯО) з випускниками шкіл міста, адміністраціями навчальних закладів та класними керівниками одинадцятикласників.

Учні мали можливість зустрітись з директором ВРЦОЯО Кузьменком Г.І., його заступником Марцевою Л.А., та методистом науково-методичного відділу ВРЦОЯО Кудирком В.І.

Акцентами зустрічі були особливості реєстрації 2016 року та внесення змін до порядку проведення ЗНО, посилення відповідальності абітурієнтів за використання технічних засобів, підвищення відповідальності осіб, які проводять ЗНО, основні строки проведення вступної кампанії 2016, її новації, особливості підготовки до складання тестів тощо. Серед основних особливостей ЗНО 2016 року:

Тегі
admin0624
Освіта17-11-2015, 17:41
У МІСТІ ТРИВАЄ МІСЯЧНИК ЗНАНЬ ДІТЬМИ  ОСНОВ   БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІТрадиційно у жовтні-листопаді в навчальних закладах міста зусиллями педагогічних колективів, учнів та спеціалістів підрозділів Державної служби надзвичайних ситуацій проводиться місячник знань дітьми основ безпеки життєдіяльності. Метою проведення місячника є - навчання учнів алгоритму дії при виникненні надзвичайної ситуації та надання їм необхідних знань.

У закладах освіти проводять уроки, виховні заходи, в ході яких ознайомлюють учнів з профілактикою надзвичайних ситуацій різного виду, особливу увагу приділяють безпеці в осінньо-зимовий період, а саме: як уникнути пожежі у побуті, правила безпеки при користуванні газовими та електропобутовими приладами, хімічними препаратами.

11 листопада 2015 року за участю міського управління освіти і науки, Бердичівського міськрайонного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Житомирській області, Бердичівської міської організації «Товариство Червоного Хреста України» на базі ЗОШ № 5 пройшли показові заходи «Безпека-запорука життя!».

Тегі
admin0548
попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна


Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.