Сайт м. Бердичева
 (голосів: 1)
Освіта1-02-2019, 15:21
Завершено конкурс
на посади педагогічних працівників комунальної установи
«Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр»
Бердичівської міської ради


          Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад вчителів-логопедів комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради пройшли Сінько Валентина Вікторівна, Мазур Леся Вікторівна.
Конкурсна комісія рекомендує директору комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради кандидатуру Сінько Валентини Вікторівни, кандидатуру Мазур Лесі Вікторівни для призначення на посади вчителів-логопедів комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради.
          Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад вчителів-дефектологів комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради пройшли Червінська Ольга Георгіївна, Подольська Тетяна Анатоліївна.
          Конкурсна комісія рекомендує директору комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради кандидатуру Червінської Ольги Георгіївни, кандидатуру Подольської Тетяни Анатоліївни для призначення на посади вчителів-дефектологів комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради.
          Конкурсний відбір на посаду практичного психолога комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради визнано таким, що не відбувся, у зв’язку з невідповідністю одного претендента зазначеним кваліфікаційним вимогам, а також через особисту відмову в участі у конкурсі другого претендента.
          Конкурсний відбір на посаду вчителя-реабілітолога комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради визнано таким, що не відбувся, у зв’язку з відсутністю заяв про участь у ньому.


Теги
admin0205
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.