Сайт м. Бердичева
 (голосів: 9)
Яку адресу зазначати в заяві про застосування
"спрощенки", якщо діяльність здійснюється на
різних ринках області?


          Бердичівська ОДПІ нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву (пп. 298.1.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)).
          Форму та порядок подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування затверджено наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2011 № 1675. У заяві зазначаються обов’язкові відомості, зокрема місце провадження господарської діяльності (п. 298.3 ст. 298 ПКУ).
          Реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку, зокрема вносяться відомості про місце провадження господарської діяльності (підпунктів 299.1, 299.7 ст. 299 ПКУ).
          Тому, фізична особа - підприємець, яка самостійно виявила бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування, має зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування обов’язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».
          У разі здійснення діяльності на різних ринках України (області) фізична особа - підприємець - платник єдиного податку в рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування зазначає: «Торгівля на ринках України».

Бердичівська ОДПІ

Теги
admin0117
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.